Sinoć su u NBA na rasporedu bile samo dvije utakmice. Lakersi su prekinuli pobjednički niz Phoenixa, dok su Cleveland Cavsi slavili na Floridi kod Miamija.
U tim Lakersa se vratio Andrew Bynum, dok je kod Miamija uprkos porazu odličnu utakmicu odigrao Michael Beasley koji u posljednje vrijeme ima ozbiljnih psihičkih problema, čak je pomišljao i na samoubistvo.
Lakersi su prekinuli uspješan niz Phoenixa i u Staples Centru slavili sa 121:102. U tim aktuelnih prvaka se vratio oporavljeni Andrew Bynum koji je postigao 26 poena i imao 15 skokova, dok je Kobe Bryant postigao 29 poena.
Bila je ovo Lakersima šesta pobjeda u nizu. Kod Sunsa najbolji su bili Jared Dudley sa 14, dok je Steve Nash ubacio 13 i imao je 5 asistencija. Odličnu odbranu na Stoudemireu odigrao je Lamar Odom koji ga je zaustavio na samo 8 poena.
U drugoj utakmici sinoćnjeg programa Cleveland je slavio u Miamiju sa 111:104. LeBron James je sa 34 poena bio najbolji u redovima Cavsa, dok je odličan bio i Mo Williams sa 25 poena. J.J.Hickson je sa 18 poena odigrao svoju najbolju utakmicu ove sezone, dok je Shaq ubacio 14.
Kod Heata najbolji su bili Dwayne Wade sa 36, dok je najbolju utakmicu sezone odigrao mladi Michael Beasley sa 24 poena. Miamiju je ovo bio tek drugi poraz ove sezone, dok Cleveland ima tri.
Rezultati:
LA Lakers - Phoenix 121:102
Miami - Cleveland 104:111
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.