Laško na minus 40 u Beogradu

Košarkaši Partizana prosto su rasturili ekipu Laoškog u 21. kolu ABA lige rezultatom 90:50.

Laško je u igri bilo samo prvih deset minuta nakon kojeg su bili na minus sedam poena 23:16, no već do poluvremena Partizan je stekao prednost od 18 poena 46:28.

U drugom poluvremenu prava katastrofa gostiju iz Celja. Nakon tri četvrtine bili su u minusu od 30 poena 70:40, da bi Partizan i u završnih deset minuta dodatno pojačao tempo, te je na kraju "zaledio" Laško na minus 40.

Anđušć je sa 17 poena predvodio Partizan u ovom susretu, dok su Omić i Škifić sa druge strane ubacili po  poena.