LIVE: Igokea Partizan - Široki PP 71:52

Kraj utakmice u Aleksandrovcu. Rezultat je 71:52. Pobjeda Igokei otvara mogućnost da osvoji drugu poziciju, a Bosni prvu.

Fajardo je pogodio dva slobodna bacanja za 69:48, a Patterson je napustio parket zbog pete lične greške, no pobjednik je ovdje odavno riješen. Do kraja su ostale dvije minute.

Široki je napravio mini-seriju za smanjenje vodstva Igokee. Sada je 60:42, a poentirali su Ezugwu, Grays i Dijan. Drago Karalić zatražio je minut odmora da bi malo smirio ekipu i meč priveo kraju. Do kraja 6.59.

Poštovani posjetioci www.SportSport.ba uključujemo se u četvrtu četvrtinu derbija 13. kola "Centrotrans lige za prvaka" BiH u Aleksandrovcu između Igokee Partizana i Širokog Prima piva. Trenutni rezultat je 60:36 za domaćina, što znači da je pitanje pobjednika skoro pa riješeno.