Malene poražene u Areni

Liga 4 za košarkašice

M. Skaka

U okviru zadnjeg kola Lige 4 za košarkašice, ŽKK Čelik savladao je Mladog Krajišnika rezultatom 102:89.

Zeničke košarkašice već u prvom poluvremenu nagovijestile su pobjedu na domaćem terenu. Nakon izjednačene prve četvrtine (22:20), do kraja poluvremena domaće su imale 50:41, a u nastavku prednost samo uvećale i sigurno privele utakmicu kraju.

Najviše koševa u dresu Čelika postigle su Dixon 24 i Mehmedić 23, a kod gostujućih košarkašica Žakula 25 i Pavićević 22.

Drugu utakmicu posljednjeg kola igraju Željezničar i Jedinstvo sutra od 17 sati u dvorani "Ramiz Salčin" na Mojmilu.

ŽKK Čelik - KK Mladi Krajišnik 102:89

(22:20, 28:21, 24:21, 28:27)