
Marbury na pragu Bostona
Stephon Marbury, košarkaš New York Knicksa, veoma je blizu dogovora sa aktualnim prvacima NBA, Boston Celticsima.
Marbury je trenutno član New York Knicksa za koje ove sezone nije odigrao niti jednu minutu. Marbury je košarkaš kojeg prati epitet "lošeg dečka" kroz cijelu njegovu karijeru, ali i košarkaš koji zna pružati fenomenalne partije.
Boston i Marbury su stupili u kontakt već prošle sezone, a ove sezone razgovori su obnovljeni i obje strane imaju želju za dogovorom i ukoliko Marbury postane slobodan igrač, najvjerovatnije da će se pridružiti Celticsima.
Boston Celticsi su ušli sjajno u sezonu, ali nakon nekoliko poraza u zadnjim utakmicama postalo je vidljivo da im je klupa ipak "pretanka". Marbury bi veoma dobro došao kao zamjena na poziciji razigravača Rajonu Rondu, a u isto vrijeme bi pomjerio Eddieja Housea sa pozicije razigravača na njegovu prirodnu poziciju beka šutera.
Promo


Talentovana bacačica kugle upisala se u istoriju atletike u BiH
Za ostvarenje atletskih snova: Kanita Brka novi stipendista kompanije Mozzart
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.