
Euroliga ne razmišlja o prekidu sezone
Iako je sitacija sa pandemijom korona virusa u svijetu sve teža, čelnici košarkaške Eurolige ne razmišljaju o prekidu sezone.
Pandemija korona virusa pogodila je i mnogobrojne klubove u Euroligi, a zbog toga je trener italijanskog Milana, Ettore Messina, pozvao na privremeni prekid sezone.
Međutim, od toga neće biti ništa, a iz čelništva ovog takmičenja su istakli da poštuje mišljenje trenera Milana, no da nije bilo razgovora o prekidu sezone.
"Poštujemo mišljenje Ettorea, ali na bilo kojem nivou nije se razgovaralo o mogućnosti prekida sezone. I vodstvo Eurolige i klubovi sudionici usredotočeni su na to da osiguraju da se sezona nastavi prema rasporedu odobrenom u julu ove godine", naveli su iz Eurolige.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.