Navijači turskog Galatasaraya napravili su novi haos na košarkaškoj utakmici.
Nakon što je prije dva mjeseca jedan od navijača Zvezde smrtno stradao u napadu navijača ovog tima, sada se nasilje prenijelo na tribine u utakmici ženske Eurolige.
Galatasaray je gostovao u Pragu i navijači su ponovo bili u centru pažnje. Potukli su se sa osiguranjem i samo na sreću se situacija uspjela na vrijeme smiriti.
Redari na meču su prošli samo s lakšim povredama...
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.