Partizan u nastavku nadigrao Hemofarm

Zadnja utakmica 9. kola

U zadnjoj utakmici 9. kola ABA lige Partizan je bio bolji od Hemofarma te slavio sa 82:60.

Utakmica je bila dosta izjednačena u prvom poluvremenu nakon kojeg je Partizan otišao na odmor sa prednošću od 5 poena (41:36). Već prvih deset minuta nastavka riješilo je sva pitanja pobjednika, jer je domaći klub tu četvrtinu dobio sa 18 poena razlike (28:10).

Najbolji u sastavu crno-bijelih bio je Čakarević sa 14 poena, Milosavljević i Peković su dodali po 13 poena.

U satavu Hemofarma Maras 13 i Jeremić 10 koševa. Nešović je za 17 minuta upisao 2 asistencije.