Howardu najviše glasova

Poznate petorke za All - Star u Orlandu

Adnan Beganović

Od 24. do 26. februara u Orlandu će se održati 61. NBA All - Star, a poznate su i početne petorke Istočne i Zapadne konferencije.

Najviše glasova dobio je centar Orlnado Magica, Dwight Howard (1.6 miliona), a u stratnoj petorci Istoka pridružit će mu se LeBron James, Dwayne Wade (oba Miami), Derrick Rose (Chicago), te Carmelo Anthony (New York).

U petorci Zapada igrat će čak četvorica igrača iz Los Agnelesa, po dvojica iz LA Lakersa (Kobe Bryant i Andrew Bynum) i LA Clippersa (Chris Paul i Blake Griffin), kojima će društvo praviti Kevin Durant (Oklahoma City).

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.