Raspad u Olimpiji: Otišao i Markota

Midhat Šljivak

Ljubljanska Olimpija nalazi se ponovo u teškoj financijskoj situaciji, a ponajbolji košarkaši ovog tima polako odlaze iz tima.

Nakon Dannya Greena, koji se vratio u SAD, bh. reprezentativca Ratka Varde koji je pojačao Azovmash, te Bena Woodsidea, ekipu je napustio i reprezentativac Hrvatske Damir Markota.

Markota već zna ime novog tima, a to će u nastavku sezone biti ekipa Turk Telekoma. Tamo će Markota biti zamjena za Mehmeta Okura koji se vratio u NBA ligu po okončanju lock-outa.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.