Real potpisuje Sanikidzea
Rukovodsvo košarkaškog kluba Real Madrid ozbiljno razmatra mogućnost potpisivanja ugovora sa gruzijskim krilnim košarkašem Viktorom Sanikidzeom (203cm, 25 godina).
Trenutni član italijanskog Virtusa iz Bologne zadivio je sve svojim odličnim igrama za reprezentaciju Gruzije na Eurobasketu u Litvaniji gdje je prosječno ubacivao 12 poena uz 8 skokova.
Sanikidze je prošle sezone u dresu Virtusa odigrao 29 utakmica uz veoma dobre prosjeke od 7,8 poena i 7,3 skoka po utakmici.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.