Skromna partija Nurkića u novom porazu Nuggetsa

Nurkić ubacio samo četiri poena

Košarkaši Denver Nuggetsa poraženi su sinoć na gostovanju od Sacramento Kingsa rezultatom 116:110.

Domaći su odlično otvorili meč i prvu četvrtinu riješili u svoju korist sa 31:24. Druga dionica je također donijela bolju partiju Sacramenta pa su domaći na odmor otišli sa prednošću 70:57.

Drgo poluvrijeme bilo je većinom odrađivanje posla za Kingse koji su na kraju slavili pobjedu bez većih problema.

Bh. košarkaš Jusuf Nurkić ubacio je na ovom meču samo četiri poena za 14 minuta provedenih na parketu. Tome je dodao i pet skokova i dvije asistencije.

Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je DeMarcus Cousins koji je ubacio 37 poena uz nestvarnih 20 skokova.