Vasiljević ostao bez poena

Icarus nemoćan protiv euroligaša

Icarus nije imao niti promil šanse u meču protiv Panathinaikosa (66:95). Bila je to utakmica 16. kola Heba lige, košarkaškog prvenstva Grčke.

Samo su u jednoj četvrtini, trećoj (17:17) Vasiljević i suigraču parirali gostima. Sve ostalo je pripalo košarkašima Željka Obradovića.

Vasiljević je igrao 10 minuta, ali je ostao bez poena. Beins je postigao najviše, 17 poena.

Kod Panathinaikosa svi igrači osim Sata su se upisali u listu strijelaca. Batiste i Kaimakoglu su postigli po 15 poena, Maritsa 14.

Još jedna utakmica je odigrana danas. Aris je na svom terenu poražen od Panioniosa (63:69).