Visoka pobjeda Cedevite

Iako su spašavali 15 poena prednosti

Cedevita je na gostovanju kod Zlatoroga u okviru 16. kola ABA lige (64:83) teže nego što to rezultat govori savladala  pivare.

Imali su gosti iz Zagreba 13 poena prednosti nakon prve četvrtine (11:24), imali su i 10 poena prednosti na poluvremenu (28:38), ali su tokom drugog dijela utakmice domaći košarkaši prišli na samo poen zaostatka.

Pa ipak, neshvatljiv pad Zlatoroga i mnogo ozbiljnija igra druplasirane ekipe regionalnog takmičenja uslovili su da bodovi odu u Zagreb.

U timu Cedevite najbolji je bio Vukušić sa 24 poena, dok se kod Zlatoroga istakao Škifić sa 14 poena.