„Željo“ na „Bilmišću“
Bh. prvakinje idu u goste Čeliku

Prvenstvo BiH za košarkašice, 2. kolo

„Željo“ na „Bilmišću“

Ovog vikenda igraće se mečevi 2. kola Prvenstva BiH za košarkašice. Meč starih rivala u Zenici, u kojem će Čelik ugostiti sarajevski Željezničar, može se okarakterisati kao derbi kola, iako će sve osim pobjede bh. prvaka predstavljati senzaciju.

Duel novajlija u eliti, Bugojna i Neimarstva (Trebinje) velika je nepoznanica, kao i onaj u kojem će Banovićanke ugostiti Slobodu.

Sve utakmice igraće se u nedjelju, osim meča u Banovićima koji se igra u subotu.

Parovi
RMU Banovići - Sloboda (18 sati), BHN Bugojno - Neimarstvo (17), Borac/Mladost - Jedinstvo (18), Čelik - Željezničar Uniqa (18.30), Livno - Brotnjo 94 (20). Slobodna je ekipa Zrinjskog.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.