Opasan napad BiH, ali bez promjene rezultata. Igraće se dvije minute nadoknade.

Novi pokušaj Edina Džeke iz dobre situacije i opet preko gola.

Veliki promašaj Edina Džeke. Bila je ovo sjajna prilika za 0:4.

Buchel brani dva pokušaja Edina Džeke.

75'

Pokušaj Hodžića iz slobodnjaka, bez promjene rezultata.

72'

GOOL! Armin Hodžić obilazi golmana Lihtenštajna i pogađa za 0:3. Odlična partija našeg napadača.

71'

U igru je ušao Edin Džeko, umjesto Mihojevića.

67'

Izlazi iz igre 34-godišnji Polverino. Bila je ovo njegova zadnja utakmica za Lihteštajn. Umjesto njega je u igru ušao mladi Frommelt.

65'

Bešić je u igri umjesto Hajradinovića.

64'

GOOL!!! Hodžić pogađa za 0:2, bio je to precizan šut nakon solo akcije!

63'

Nastavljaju se napadi Zmajeva i nakon postignutog gola...

59'

Prvi dobar šut Hajradinovića. Buchel ipak brani.

57'

GOOOL!!! Konačno je kapitulirala odbrana domaćih! Hajradinović prebacuje loptu na drugu stativu, a Ćivić pogađa za 0:1.

57'

Žuti karton za mladog napadača domaćih Fricka.

56'

Velika prilika za BiH! Hotić nakon poklona odbrane Lihtenštajna šutira iskosa iz sjajne pozicije, ali ne pogađa okvir gola!

54'

Nastavila se terenska inicijativa Zmajeva i u drugom poluvremenu. Golova, međutim, još nema.

51'

Hajrović se dugo namještao i na kraju snažno šutirao. Lopta odlazi pored gola.

50'

Dobar centaršut Hotića, a Hodžić glavom šutira preko gola.

49'

Solidan napad BiH, ali na kraju ne uspijeva dupli pas Memiševića i Sarića...

47'

Inače, Dino Hotić večeras debituje za BiH.

46'

Počelo je drugo poluvrijeme.

46'

Izmjene u obje selekcije. Kod domaćih je umjesto Salanovića u igri Yildiz, kod Zmajeva umjesto Duljevića ulazi Hotić.

45'

I to bi bilo to za prvo poluvrijeme.

45'

Ponovo Hodžić pokušava! Buchel uz pomoć prečke spašava svoj gol!

44'

Dobra šansa za BiH. Šutira Hodžić, ali u posljednjem trenutku loptu u korner skreće jedan defanzivac domaćih.

44'

Hajrović blokiran. Nije bilo šanse da ova lopta prođe.

42'

Finiš prvog dijela. I dalje je 0:0...

39'

Sada dobra akcija BiH, Hodžićev udarac je sjajno odbranio Buchel, a onda je na odbijenu loptu natrčao Hajradinović i ponovo je zakucao "nebu pod oblake". Bila je ovo velika šansa za naš tim.

37'

Hajradinović je ubacio, Buchel hvata loptu bez većih problema.

36'

Ubacivanje pred gol Lihtenštajna, samo novi korner za BiH.

34'

Hodžić pada u kaznenom prostoru Lihtenštajna nakon duela sa Malinom. Neće biti penala.

32'

Prvo je Hodžićev pokušaj izblokiran, a onda je pokušao i Duljević. Nije to bio loš šut, ali lopta ipak odlazi pored gola.

31'

Još jedan nekontrolisan šut Hajradinovića. Prethodila mu je gužva u kaznenom prostoru Lihtenštajna.

28'

Hajradinović pokušava, lopta odlazi visoko preko gola.

28'

I dalje je lopta u nogama bh. reprezentacije, ali nema završnog pasa, šuta...

26'

Žuti karton za Brandlea zbog faula nad Hodžićem.

24'

Fudbaleri Lihtenštajna za sada poprilično dobro postavljeni u defanzivi.

21'

BiH ima inicijativu, Zmajevi kombinuju, ali je i dalje 0:0.

20'

Sada je jedan defanzivac Lihtenštajna "raznio" Ćivića u duelu. Nema faula, lopta je za domaće.

19'

Pokušaj domaćih da brzo dođu do kaznenog prostora BiH. Upućena je duga lopta za Salanovića, ali Pirić prati akciju i prvi dolazi do lopte.

17'

Mlak šut Hajradinovića. Lagan posao za golmana Lihtenštajna Buchela.

15'

Sada sjajno brani golman Lihtenštajna. Hajrović je natrčao na odbijelu loptu, ali ostaje 0:0.

14'

Bez opasnosti po gol Lihtenštajna nakon kornera za našu reprezentaciju.

12'

Hajrović na kraju pokušava sa distance, brani golman domaćih.

12'

Kombinuju Zmajevi na 30-ak metara od gola Lihtenštajna...

10'

Loša dijagonala Jajala i lopta ide u gol aut.

8'

Pokušavaju domaći. Lopta u prostor, ali Pirić istrčava na vrijeme i ispucava loptu u aut.

7'

Hodžić je kreno na gol domaćih, ali jedan defanzivac Lihtenštajna odlično uklizava i zaustavlja našeg napadača.

5'

Hodžić šalje loptu u gol Lihtenštajna, ali je igra ranije prekinuta. Ponovo ofsajd.

4'

Duljevićev dalekometni pokušaj blokiran. Zmajevi rastrčani na otvaranju utakmice...

2'

Prvi opasan napad BiH, ali Duljević je u ofsajdu. Da nije signaliziran ofsajd to bi vjerovatno bilo 1:0 za BiH.