Opet pritisak nPlavih koji očigledno žele doći i do četvrtog gola.

Hajdarević u velikoj šansi, ali šutira preko gola.

Sada i Bosna pokušava doći do utješnog gola, ali ne ide to.

Hajrić je odmah nakon gola izašao iz igre, na terenu je Nargalić.

GOOOOOL. Hajrić je sada pogodio za Plave, Željo sada vodi 0:3.

60'

Plavi opet pritišću, domaći sada panično izbacuju loptu u korner.

59'

Osim odmah nakon drugog gola pravi dvije izmjene. Duraković i Bekrić izlaze, ulaze Osmanović i Mehić.

58'

GOOOL. 0:2 u Visokom za Željezničar, pogodio je Stanić.

57'

Prijete domaći. Šušić pokušava sa oko 20 metara, pored gola.

52'

Pokušasj da se sa centra igrališta iznenadi Muftić, koji je u međuvremenu zamijenio Fejzića, ali slabo je to bilo.

50'

Miran početak drugog dijela.

46'

Počelo je drugo poluvrijeme.

45'

Kraj prvog dijela u Visokom.

44'

Čomaga i Ikić u duelu, štoper Želje uspješniji.

44'

Hajdarević je pokušao, ali nije bio precizan.

41'

Bekrić je šutirao, ali njegpov udarac je blokirao Mrkonjić. Korner za Želju.

40'

Slobodnjak za Želju sa oko 20 metara. Bit će to dobra prilika za Plave.

38'

Čini se da se domaći malo oslobađaju pritiska gosta u ovim momentima.

35'

Plavi i dalje vrše pritisak, ali odbrana domaćina se za sada nekako brani.

30'

Sjajna šansa za Želju. Gasal je lijepo prošao po desnoj strani, dodao do Bekrića čiji udarac sjajno brani golman domaćih.

26'

Dobra lošta Cane za Mrkalića koji centrira, ali Fejzić hvata loptu.

23'

Duraković je izveo slobodan udarac. Njegov pokušaj odlazi tik iznad gola. Umalo 2:0.

20'

Željezničar još uvijek bolje stoji na terenu, ali trenutno bez šansi.

16'

Mirno sada u Visokom.

11'

GOOL! Željezničar je poveo sa 0:1 u Visokom a pogodio je Miletić i to nakon ubačaja Bekrća.

9'

Šutirao je sada Duraković sa oko 20 metara, ali nije bilo dovoljno preciznosti da se ugrozi gol domaćeg tima.

5'

Željezničar trenutno ima inicjativu. Blažević je centrirao, ali odbrana domaćina otklanja opasnost.