Sjajna prilika za TOŠK, Oglečevac je izašao sam na Karavdića, ali ostaje 2:0.

GOOL... U Jajcu je 1:1. Strijelac za domaće Dženan Haračić.

Otvoren meč u Jajcu. Umjesto Vukmirovića u Slogi je priliku dobio Mahmutović.

65'

Izmjena u Iskre. Izlazi Bešagić, ulazi Đono.

TOŠK Iskra
60'

GOOL.. TOŠK vodi 2:0. Strijelac je Nuhanović, koji je u igru ušao samo prije par minuta. Sjajan potez trenera domaćih Denisa Sadikovića.

TOŠK Iskra
58'

Nova izmjena u redovima TOŠK-a. Izlazi strijelac jedinog pogotka Beširević, ulazi Nuhanović.

TOŠK Iskra
57'

Izmjena u TOŠK-u. Izlazi Kalesić, ulazi Suljiić. Izmjena i u Iskre. Izlazi Šehić, ulazi Soldatović.

56'

Pokušaj Alispahića brani golman Sloge Abdihodžić.

TOŠK Iskra
55'

Iskra bezopasna u Tešnju.

48'

Izmjena u redovima Sloge. Umjesto Pirića, u igri je Širanović.

TOŠK Iskra
46'

Počelo je drugo poluvrijeme u Tešnju.

45'

Žuti karton za domaće, Alispahić.

45'

Metalleghe prijeti pred sami kraj prvog poluvremena. Prvo je zaprijetio Malbašić, a zatim Pljevljak. Na kraju samo korner za domaće.

TOŠK Iskra
45'

Kraj prvog poluvremena u Tešnju. Domaći vode 1:0.

44'

Sjajna prilika za Slogu. Poturalić je šutirao glavom, ali preko gola Jajčana.

38'

Novi žuti karton za Slogu, ovaj put dobio je Poturalić.

35'

Žuti karton za Pirića (Sloga).

TOŠK Iskra
33'

Izmjena u redovima Iskre. Izlazi Stepančev, u igri je Šubo.

28'

Dobar pokušaj Pljevljaka, brani golman Sloge Abdihodžić.

TOŠK Iskra
26'

TOŠK ima više loptu u svom pobjedu i zasluženo vodi.

25'

Slobodan udarac za Metalleghe, dosta negodavanja domaćih navijača na sudijske odluke.

20'

Gosti i dalje imaju prednost u Jajcu.

TOŠK Iskra
17'

GOOL... TOŠK je poveo protiv Iskre, strijelac je Beširević.

TOŠK Iskra
15'

Za sada bez prilika u Tešnju.

8'

Protesti igrača Metalleghea, žuti karton je zaradio Sanel Kovač.

7'

GOOL... Sloga je povela u Jajcu. Ziljkić je matirao Muratspahića, domaći signaliziraju ofsajd, ali lopta je već na centru.