Pokušao je Grahovac sa distance. Bez opasnosti za Kjosevskog.

85'

Sada odličan pokušaj Zajmovića sa vrha kaznenog prostora. Muminović je već bio savladan, ali lopta odlazi pored stative.

84'

Nekoliko upotrebljivih ubacivanja igrača Željezničara. Ipak, odbrana Slobode na visini zadatka.

81'

Velika prilika za Slobodu. Rezervista Mijić je odlično ubacio u peterac domaćih, ali Smajić glavom šutira preko gola.

80'

Puno prekida u posljednjim minutama. Bez uzbuđenja na terenu.

79'

Žuti karton za Stojana Vranješa.

77'

Izmjena i kod Željezničara. Umjesto Crnova koji je, inače, ušao u igru u prvom dijelu umjesto Ramovića sada je u igri Zajmović.

77'

Umjesto Osmanagića u igri je Mijić kod Slobode.

75'

Odmah na drugoj strani opasan napad Slobode. Ipak, na Terzićev centaršut nije stigao Smajić.

74'

Blagojević pokušava iz slobodnjaka. Lagan posao za golmana Slobode.

71'

Pokušao je Vranješ iz slobodnjaka sa velike udaljenosti. Bila je do nezgodna lopta, ali Muminović izbija u korner.

68'

Dosta bolja partija domaćih u nastavku. Željezničar diktira tempo igre, ali i dalje je 0:0.

64'

Najbolja prilika za Željezničar. Muminović sjajno brani odličan šut Zakarića, a pred golom gostiju dva fudbalera domaćih ne uspijevaju prikucati odbijenu loptu u mrežu gola Slobode.

60'

Domaći imaju terensku incijativu u nastavku, ali nedostaje završni udarac.

58'

Izmjena kod domaćih. Blagojević dobija priliku umjesto Šabanadžovića.

54'

Igra se na sredini terena. Domaći ipak u nastavku nešto agilniji, ali promjene rezultata i dalje nema.

50'

Neprecizan pokušaj Rustemovića.

47'

Velika prilika za domaće nakon kornera. Vranješ ne uspijeva uputiti udarac u petercu Slobode.

46'

Prva izmjena u Slobodi. Umjesto Bekića na terenu je Smajić.

46'

Počelo je drugo poluvrijeme na Grbavici.

45'

Nije puno toga zanimljivog viđeno u prvom poluvremenu susreta na Grbavici. Sloboda je ozbiljno prijetila preko Bekića u 12. i Todorovića u 38. minuti, ali je Kjosevski oba puta bio na visini zadatka. Željezničar bez konkretnih pokušaja, osim gužve ispred gola Muminovića u finišu prvog dijela.

45'

Kraj prvog dijela na Grbavici.

45'

Rustemović dobija žuti karton.

45'

Velika gužva u kaznenom prostoru gostiju nakon što je iz slobodnjaka loptu ubacio Vranješ. Ipak, Sloboda se odbranila.

45'

Željezničar ima priliku da ubaci loptu iz slobodnog udarca i ugrozi gol Slobode.

45'

Lopta nešto više u nogama fudbalera Željezničara u posljednjim minutama. Ipak, bez većih uzbuđenja.

42'

Finiš prvog dijela na Grbavici. I dalje bez golova.

40'

Željezničar nikako ne uspijeva pronaći put do kaznenog prostora Slobode. Muče se domaćini u organizaciji napada.

38'

Sjajna lopta Osmanagića u prostor za Todorovića koji šutira sa ruba kaznenog prostora, ali Kjosevski ponovo sjajan.

35'

Rustemović zaboravljen u kaznenom prostoru Željezničara nakon kornera, ali fudbaler Slobode loše šutira. Ostaje 0:0.

32'

Osmanagić je poslao dobru loptu u kazneni prostor domaćih iz slobodnog udarca. Ipak, bez opasnosti za Kjosevskog.

29'

Tvrda igra obje ekipe u dosadašnjem dijelu susreta. Publika na Grbavici nema priliku uživati u pretjerano lijepom fudbalu.

27'

Ukazuje se pomoć fudbaleru Slobode Lazevskom nakon što se sudario sa golmanom svoje ekipe.

24'

Sada je lopta nešto više u posjedu fudbalera Željezničara, ipak domaći ne uspijevaju pronaći put do kaznenog prsotora Slobode.

23'

Pokušaj Todorovića izblokiran. Za sada Sloboda nešto konkretnija.

20'

Pokušao je sa distance Rustemović, ali lopta odlazi daleko pored gola Željezničara.

17'

Miran tempo igre na početku susreta na Grbavici. Za sada je najbolju priliku imala Sloboda preko Bekića.

14'

Još jedan pokušaj fudbalera Slobode, ovaj put lopta odlazi daleko pored gola.

90'

Kraj susreta. Krupa je slavila ubjedljivu pobjedu.

12'

Bekić pokušava, ali Kjosevski sjajno interveniše.

88'

Sami finiš susreta u Etno selu Stanišići. Krupa i dalje vodi sa 0:4.

11'

Ramović neće moći nastaviti igru, pa je Adžem primoran već sada napraviti izmjenu. U igru će ući Crnov.

8'

Susret na Grbavici je nakratko prekinut kako bi se Ramoviću, koji se žali na povredu, ukazala pomoć.

83'

Iz igre je izašao i strijelac hat-tricka Nusmir Fajić. Umjesto njega je ušao Lukić.

5'

Bez uzbuđenja na samom otvaranju susreta na Grbavici.

80'

Pokušao je Filipović, ali lopta odlazi preko gola.

1'

Počeo je susret na Grbavici.

77'

Miran tempo igre u posljednjim minutama u Etno selu Stanišići.

-4'

Fudbaleri Željezničara i Slobode su izašli na teren stadiona Grbavica.

73'

Nova izmjena kod Krupe. Umjesto Ljubenovića u igru ulazi Banović.

72'

Puno bolja igra Zvijezde 09 u nastavku, ali domaći fudbaleri za sada ne uspijevaju doći do gola.

70'

Pokušao je Stanić ugroziti golmana gostiju, ali njegov šut odlazi pored gola.

68'

Mijenja i Krupa. Umjesto Marjanovića u igri je Šamara.

66'

Umjesto Makarića, kod domaćih je u igri Stanić.

63'

Velika šansa za Krupu. Marjanović se našao sam ispred golmana domaćih, ali Lakić sjajno interveniše.

60'

Izmjena u ekipi Zvijezde 09. Umjesto Mahmutovića u igri je Filipović.

59'

Dobra akcija Zvijezde 09, ali Asentić ne uspijeva doći do lopte u petercu gostiju.

57'

Tripković dobija žuti karton zbog simuliranja.

55'

Prijeti sada i Krupa. Marjanović je sjajno prošao kroz odbranu domaćih, ali potom šutirao pored gola.

53'

Sjajno su domaći otvorili drugo poluvrijeme. Sada je i rezervista Asentić zaprijetio, ali Fejzić brani.

52'

Odličan šut Krajišnika, ali lopta odlazi pored gola nakon što je zakačila nekoga od gostujućih fudbalera.

51'

Dobra akcija domaćih. Ipak, Vukotić odlično interveniše i izbacuje loptu iz svog kaznenog prostora.

49'

Fudbaler domaćih Tripković se našao u dobroj poziciji, ali mu lopta prelazi preko noge i odlazi daleko pored gola.

46'

Počelo je drugo poluvrijeme u Etno selu Stanišići.

-45'

Željezničar: Kjosevski, Graovac, Mehremić, Kajkut, Ramović, Zakarić, Šabanadžović, Hadžić, Vranješ, Osmanković, Modić.

Sloboda: Muminović, Terzić, Škahić, Rustemović, Todorović, Bekić, Grahovac, Lazevski, Osmanagić, Husić, Ignjatović.

45'

Kraj prvog dijela. Krupa ima velikih 0:4 nakon prvih 45 minuta.

45'

Krupa koristi sve svoje prilike. Mirosavljević u 45 minuti pogađa za 0:4.

39'

Prijeti Zvijezda 09 preko Huseinbašića, ali njegov udarac glavom odlazi daleko pored gola.

35'

Tripković je pokušao sa distance, ali golmana Krupe sigurno brani.

34'

Vrlo lagano Krupa dolazi do golova. Još jedna sjajna akcija, lopta u prostor, a Fajić lagano matira Lakića.

34'

GOOOL! Hat-trick Nusmira Fajića za ubjedljivo vodstvo Krupe.

30'

Odlična kontra Zvijezde 09. Govedarica sjajno upošljava Mahmutovića koji šutira, ali lopta odlazi pored gola.

29'

Imali su domaći nekoliko opasnih akcija u dosadašnjem dijelu susreta, ali nedostaje završni udarac.

26'

Pokušao je sada jedan fudbaler Zvijezde 09 škaricama nakon kornera, ali promjene rezultata nema.

23'

Dobra prilika za domaće, ali udarac glavom Govedarice odlazi pored desne stative gola Krupe.

22'

Marjanović dobija žuti karton nakon što je grubim startom zaustavio kontru Zvijezde 09.

20'

Nakon lošeg ispucavanja golmana domaćih Krupa je imala odličnu situaciju, ipak odbrana Zvijezde uspijeva otkloniti opasnost.

17'

Sada nešto duži napad Zvijezde, ali fudbaleri Krupe su odlično postavljeni i ne dozvoljavaju domaćima da dođu do kaznenog prostora.

15'

Prvi žuti karton na današnjoj utakmici dobija fudbaler domaćih Krajišnik.

13'

Nova prilika za Krupu. Dujaković je odlično šutirao, ali Lakić sjajno brani.

10'

Krupa stiže do novog gola. Ponovo je dobru akciju gostiju krunisao Fajić.

6'

GOOL! Nusmir Fajić pogađa glavom nakod odličnog centaršuta Nikodijevića.

5'

Prijete domaći preko Govedarice koji je uputio udarac nakon solo prodora. Ipak, odbrana Krupe blokira ovaj pokušaj.

3'

Početno ispitivanje snaga na otvaranju meča.

1'

Počeo je susret u Etno selu Stanišići-

-4'

Fudbaleri obje ekipe su izašli na teren. Očekuje se start prvog polufinalnog duela Zvijezde 09 i Krupe.

-20'

Zvijezda 09: Lakić, Babić, Bajić, Mahmutović, Karjišnik, Huseinbašić, Zlatković, Mazić, Makarić, Tripković, Govedarica. Klupa: Mijović, Guzijan, Dojčinović, Stanić, Asentić, Tojčić, Filipović.

Krupa: Fejzić, Maksimović, Ljubenović, Dujaković, Vukotić, Nikodijević, Mirosavljević, Balabanović, Aleksić, Fajić, Marjanović. Klupa: Kurić, Redžić, Makitan, Lukić, Glamočić, Banović, Šamara.