Dvije minute nadoknade.

88'

Konjhodžić šutira nakon gućžve, ali preko gola gostiju.

79'

GOOOL. Do gola konačno dolaze i domaći. Strijelac je Vladavić nakon asistencije Klačara.

70'

GOOOOL. Mirza Kovač je ponovo strijelac, Rudar će na kraju pregaziti Radnik.

64'

Hadžić izašao, Kalem ušao kod domaćih.

62'

Mirza Kovač nakon sjajne akcije prijeti domaćinu, ali siguran je golman.

58'

Po jedna izmjena na obje strane. Bijedić umjesto Karahodžića kod Radnika, odnosno Cana umjesto Čulova kod Rudara.

55'

GOOOL. Gosti dolaze i do trećeg gola. Autogol je postigao Mešić.

46'

Izmjena kod gostiju. Hrelja je u igri umjesto Bešića.

46'

Počelo je drugo poluvrijeme.

45'

Kraj prvog dijela.

45'

GOOOL. Samo nekoliko minuta nakon prvog, gosti postižu i drugi gol. Ovog puta je pogodio Fahrudin Kovač koji je bio siguran u situaciji jedan na jedan s golmanom.

40'

GOOOOOL. Gosti vode u Hadžićima. Strijelac je Mirza Kovač koji je pogodio glavom nakon ubačaja sa strane.

38'

Sada je 'požutio' i Buljubašić.

35'

Žuti karton Vladavić.

31'

Smušenost gostujuće odbrane ne koristi Vladavić koji u situaciji 1 na 1 sa golmanom šutira preko gola.

28'

Kovačević iz Radnika se žali na povredu nakon pretprljenog prekršaja na sredini terena.

23'

Sjajan solo prodor Buljubašića, ali udarac opet u golmana. Bit će korner.

20'

Alija Čulov žuti karton.

18'

Centaršut sa desne strane, ali udarac Buljubašića je sada izblokiran. Mnogo bolji domaći u ovim momentima.

15'

Šut Buljubašića sa ivice šesnaesterca, ali lopta ide pored gola.

11'

Velika borba u ovim momentima na sredini terena.

6'

Sjajna šansa za domaće. Nakon kornera glavom šutira Hasanović, ali pravo u golmana Rudara.