Sudijsko vrijeme u Travniku, gruba igra gostiju.

Velika šansa za Šeru, no nije pogodio.

85'

GOOL... Jaganjac za vodstvo Bratstva.

84'

GOOL... Autogol Tabakovića i sada je 2:1 na Piroti. Uklizao je i prevario svog golmana.

84'

GOOL... Fahrudin Kovač je siguran i sada je 2:1.

83'

Penal za Rudar. Opravdana odluka.

83'

GOOL... Adnan Džinić za izjednačenje Banovićana.

81'

Šansa za Rudar, F. Kovač preko gola šutira.

78'

B. Ćatić jedan na jedan sa golmanom gostiju, ostaje 2:0.

77'

Gruba igra gostiju, na granici su crvenog kartona. Sada se igra na sredini terena.

72'

Vuica je imao veliku šansu za Travnik.

66'

I Igman je konačno zaprijetio, ali ostaje 2:0.

63'

Kobilica šutira zamalo pored gola.

60'

GOOL.. Bratstvo vodi, Jaganjac je pogodio.

60'

GOOL... Jedinstvo je došlo do pogotka. Strijelac je bio Mujo Mujagić.

60'

Nema šansi u nastavku.

57'

Velika šansa za goste, Škrijelj je loše šutirao. Mogao je to biti preokret.

56'

GOL... Ubačaj sa strane, Poturalić skače i glavom lijepo pogađa.

54'

Prilika za Stojanova, no nije bio precizan.

54'

Velika šansa za Mirzu Kovača, izašao je na Striku, šutirao, no Šehić spašava u zadnji čas.

50'

Žuti karton za neopreznog Poturalića (NK TOŠK).

45'

GOOL.. Vidović sa 11 metara i Orašje vodi 2:0.

44'

Gužva na terenu nakon grubog starta gostiju.

40'

GOOL... Slaven vodi 2:0, Mašić je strijelac.

39'

Šansa za domaće, no nisu se snašli pred golom. Nakon toga uzvraća Trumić, ostaje 0:0.

39'

Cana je dobio žuti karton kod Rudara, a prije toga Šabić kod gostiju.

38'

GOOL... Rudar vodi. Slavlje domaćih navijača nakon pogotka Fahrudina Kovača, a ubacio je Bešić.

35'

Otvoren meč u Kaknju. No i dalje je 0:0.

31'

GOOL... Slaven vodi, Islamović je strijelac.

30'

Protesti domaćih. Smatraju da je sudija Deljković morao isključiti jednog igrača gostiju koji je srušio Torlaka koji je sam išao ka golu.

30'

GOOL... Na Piroti je 2:0. Šero je strijelac.

28'

Šabić je izašao sam na golmana Bekana i spetljao se. Bio je veoma sebičan, velika šansa je to bila.

26'

Pirić preko gola Divkovića (Bratstvo).

22'

Slobodan udarac za Slaven, Mirnes Salihović je pokušao.

18'

GOOLLL. Orašje vodi pogotkom Dine Hodžića.

17'

Dobra šansa za Bratstvo, brani golman Budućnosti.

16'

Sam je ostao Fahrudin Kovač i pogodio prečku gostiju.

16'

Velika šansa za Travnik, Brljak šutira, ipak samo korner.

13'

GOOL... Travnik vodi, Torlak je strijelac.

11'

Gačan je zatresao mrežu gostiju, no signaliziran je ofsajd.

10'

Nema uzbuđenja na Piroti.

7'

Opasno se zaprijetko TOŠK, Bekan izlazi sa gol, no čisti odbrana Rudara u zadnji čas.