Sada žuti karton Gaćonoviću. Bez ikakve potrebe je udario jednog igrača Slovenije.

Joviću žuti karton. Još tri minute do kraja.

90'

Pet minuta nadoknade.

87'

Inicijativa Srbije, dva kornera, pa udarac sa nekih 20 metara, no brane se Slovenci.

83'

Samardžić je dobro šutirao sa 20 metara, lopta ide malo pored stative.

82'

Samardžić umjesto Živkovića, a Birmančević mijenja Tadića kod Srbije.

82'

Oblak je sada siguran nakon jedne guže pred golom Slovenije.

80'

Kamičnik je pokušao sa 20 metara, lopta ide pored gola Srbije.

77'

Šeško i Stojanović van igre, Vipotnik i Verbič u igri kod Slovenije.

76'

Opasno je bilo pred golom Slovenije nakon centaršuta Tadića, no na kraju samo lopta za golmana.

72'

Sada sreća prati Sloveniju. Mitrović sa nekoliko metara šutira, preška je spasila Slovence.

70'

Lijepa kontra Slovenije, Elšnik centrira, Kamičnik dobro prati i pogađa sa par metara za 1:0.

69'

GOOOOL. Vodi Slovenija.

65'

Mitrović je sada pokušao sa 17 metara, lopta ide preko gola Slovenije.

64'

Stanković u igri umjesto Mlakara kod Slovenije, Vlahović i Lukić van igre, a Milinković-Savić i Jović u igri kod Srbije.

59'

Kontra Slovenije, "potegao" je Šeško sa 20 metara, brani Rajković.

58'

Srbija ima više od igre u drugom dijelu. Uglavnom se igra na polovini Slovenije.

54'

Žuti karton Lukiću.

51'

Mitrović je sada pokušao glavom, lopta ide preko gola.

50'

Bolja je Srbija. Gaćinović je centrirao, lopta se odbija od jednog igrača Slovenije i odlazi malo pored stative u korner.

47'

Stopostotna prilika za Srbiju. Mitrović je izašao sam pred Oblaka, no sjajno brani golman Slovenije.

46'

Gaćinović u igri umjesto Mladenovića.

46'

Počelo je drugo poluvrijeme.

45'

Kraj prvog dijela, bez golova.

44'

Tadić je šutirao nakon jednog kontranapda, no izblokiran je.

43'

Sada prijeti Srbija, Živković je ubacio, Mitrović sa par metara šutira, no Oblak je na visini zadatka.

40'

Vlahović je pokušao iz slobodnjaka sa 25 metara, samo do živog zida.

38'

Srbiju prati sreća. Sada je stativa spasila Srbiju, Elšnik je šutirao, no okvir gola. U nastavku akcije Šeško, lopta ide preko gola.

36'

Sada se uglavnom igra između dva šesnaesterca. Bez nekih prilika.

32'

Velika prilika za Srbiju. Tadić je centrirao iz kornera, malo je nedostajalo da Mitrović s par metara ubaci loptu u mrežu.

28'

Prva prilika za Srbiju, pokušao je Vlahović glavom ali dobro je postavljen golman Slovenije.

23'

Mladenović je dobio žuti karton.

18'

Nešto ozbiljniji napad Srbije, centaršut s lijeve strane, ali dobro reaguje zadnja linija Slovenije.

12'

Srbija još uvijek bez ozbiljnijeg napada.

8'

Velika prilika za Sloveniju. Mlakar se lijepo oslobodio svojih čuvara, dobro je šutirao ali Rajković na visini zadatka,