Kraj u Tuzli, veliki bod za goste i kiks Slobode. Zvižduci na Tušnju.

GOOOL! Maartinović potvrđuje trijumf Simm Baua, rezultat je 4:2.

Sudijsko vrijeme je u toku na svim današnjim utakmicama.

90'

Četiri minuta sudijske nadoknade na Tušnju.

86'

Auuu, kakva šansa za Radnik, mat pozicija nakon jedne fenomenalne kontre, ali na kraju traljav udarac jednog fudbalera gostujućeg tima. Šta su sada promašili gosti iz Hadžića, prilika utakmice....

82'

GOOOL! Rudar završava stvari danas, Hubanić pogađa za 3:0.

84'

Na Tušnju je Nalić bacio sve u napad, Sloboda sa četiri ofanzivna igrača u ovim momentima.

85'

GOOOL! Poturalić drugi gol danas, sada je 6:3.. nevjerovatno...

84'

GOOOL! Utakmica sezone u Gračanici, Avdagić pogađa za 5:3!

82'

GOOOOL! Mašić koristi neopreznost odbrane Tomislava i pogađa za 1:1!

80'

Još desetak minuta i sudijska nadoknada dijele goste iz Hadžića od velikog boda sa Tušnja. Još uvijek 0:0.

70'

GOOOL! Novo vodstvo Simm Baua, strijelac je Vladić. Rezultat je 3:2 i jako teška situacija za Mladost.

77'

GOOOL! Pa šta ovo gledamo u Gračanici, spektakl je mala riieč. Mahmud smanjuje vodstvo domaćina na 4:3.

70'

Rudar čuva sigurnu prednost i vrijedna tri boda u borbi za opstanak, bez velikih prilika u Kaknju u nastavku utakmice.

68'

Sve veći i jači napadi Slobode, no odbrana Radnika još odoljeva i veoma hrabro igraju gosti iz Hadžića.

69'

Dosta slabiji meč u drugom poluvremenu u Tomislavgradu, gosti većinom pokušavaju iz prekida, Tomislav čeka eventualnu kontru da završe utakmicu, više sada vode računa o svom golu.

66'

GOOOL! Kakva golijada i kakva utakmica u Gračanici, Mehmedović svojim drugim golom smanjuje vodstvo domaćina na 4:2.

64'

GOOOL! Smajić za vodstvo Bratstva od 4:1.

64'

Nalić baca sve karte u napad u igru je ušao Komazec i imao odmah priliku u 64. minuti, no lopta ide pored gola Radnika, ostaje 0:0 na Tušnju i još otprilike pola sata igre.

59'

Nakon jednog prekida koji je izveo Tabaković stvorila se gužva pred golom Tomislava, lopta na kraju dolazi od Varde koji lijepo šutirao, ali lopta odlazi malo pored desne stative gola Tomislava, golman Sabljo je već bio savladan.

56'

Dilaver šutira glavom, ali golman Kršić još jednom junak Radnika. Već lagana nervoza u redovima Slobode.

55'

Bez uzbuđenja na startu drugog poluvremena u Tomislavgradu.

53'

GOOOL! Vasiljević za vodstvo Bratstva od 3:1, nastavlja se golijada u Gračanici i na startu drugog poluvremena.

50'

Pokušaj Kalesića glavom, ali Radnik još uvijek čuva svoju mrežu.

46'

Počela su druga poluvremena na današnjih pet susreta.

45'

Kraj prvih poluvremena, bilo je dosta uzbuđenja, nadamo se da će isto biti i u nastavku.

45'

Kraj poluvremena na Tušnju, rezultat je 0:0, čuje se skandiranje hoćemo pobjedu.

45'

Sjajan pokušaj Kima, prohujalo je to pored desne stative gola Čelika, ostaje 1:0 i to će biti kraj prvog poluvremena.

43'

Nezgodan pokušaj Soldića, lopta ide preko gola Čelika.

40'

Sloboda ne može da stvori priliku u ovim momentima, Radnik defanzivno sjajan u dosadašnjem toku utakmice.

39'

Karalić pokušava za goste iz Zenice, ostaje 1:0.

35'

GOOOL! Rudar sada ima 2:0, mrežu gostiju pogodio je Hrustanović.

38'

GOOOL! Bratstvo vraća prednost na svoj konto, Poturalić je pogodio za 2:1, odličan meč i u Gračanici.

33'

GOOOL! Spektakl u Kosovi, vraća se Mladost, Brkić pogađa za 2:2!

35'

Publika na Tušnj  ne može biti zadovoljna. Ulazimo u finiš prvog poluvremena, a na semaforu još uvijek 0:0.

33'

GOOOL! Gosti u Gračanici prvu ozbiljniju priliku pretvaraju u pogodak, Mehmedović je strijelac za 1.1.

28'

GOOOL! Preokret Simm Baua, Resić špogađa za 2:1.

31'

Loše je Dilaver primio loptu u mat poziciji, propada velika prilika za Slobodu, gosti još odoljevaju u Tuzli.

28'

Golman Oštraković sada junak gostiju iz Srebrenika, zaustavio je čist zicer domaćim fudbalerima, ostaje 1:0 za Rudar.

30'

GOOOOL! Velika greška odbrane Čelika, koristi to Branimir Šiško i pogađa za 1:0.

28'

Gosti igraju hrabro danas u Tuzli, sada sjajan udarac Sabljice, Muminović odličnom intervencijom spašava Slobodu, mogao je Radnik šokirati Tušanj.

26'

Jako dobra defanzivna postava gostiju iz Hadžića, Sloboda teško stvara prilike.

25'

Velika prilika za Tomislav, Križanac je loše šutirao iz dobre situacije, Durmo to brani, najbolja prilika na utakmici za domaće.

23'

GOOOL! Evo i gola u Kaknju, Rudar vodi 1:0 golom Džafića

19'

GOOOL! Simm Bau stiže do poravnanja, a za 1:1 pogodio je Stjepanović.

20'

Dobar napad Čelika, Karalić nije iskoristio lijepo proigravanje Tabakovića.

18'

Bez uzbuđenja u Kaknju trenutno, Rudar je malo konkretniji, ali ništa ozbiljnije.

18'

Bratstvo bolji rival i nakon vodećeg gola, imaju loptu više u svom posjedu.

17'

Blokiran pokušaj Kurtalića, totalna ofanziva gola Radnika.

16'

Novi pokušaj Dilavera, sada je šutirao glavom, lopta odlazi malo proed gola gostiju iz Hadžića. Husejinović je asistirao u ovoj situacji, a gol Radnika visi u zraku.

15'

Opasan napad Čelika, na kraju blokiran pokušaj Sivca.

13'

Evo dobre prilike za domaće, Kalesić je centrirao, Dilaver šutirao, ali ostaje 0:0, dobra je ovo bila prilika za Slobodu da povede.

11'

Pokušaj fudbalera Tomislava, ide to preko gola golmana Durme.

11'

Dobar prodor Delića vratio je loptu u peterac, ali golman Kršić je spasio Radnik, moglo je biti jako opasno za goste.

9'

GOOOL! Sada je sve čisto u Gračanici, Bratstvo vodi 1:0 golom Jaganjca.

5'

GOOOOL! Mladost je povela 0:1 u Kosovi, strijelac je Bonić.

8'

Bez uzbuđenja u Tomislavgradu, igra se većinom na sredini terena u uvodnim minutama utakmice.

6'

Svi fudbaleri Radnika u ovom trenutku su u svom šesnaestercu, jasno je kakva nas utakmica danas očekuje na Tušnju.

5'

Uzbuđenje u Gračanici, Smajić postiže gol za domaće, ali isti je poništen, ostaje 0:0.

4'

Sloboda od samog starta ima loptu u svom posjedu, lagano kreiraju akcije, gosti su u Tuzlu došli sa jasnim ciljem, a to je pokušati odbraniti svoj gol.

1'

Počele utakmice.

-5'

Lider na tabeli nakon 21 kola je ekipa Slobode sa 50 osvojenih bodova, Stupčanica na drugom mjestu ima 43, ali velika je gužva na začelju gdje su TOŠK, Jedinstvo, Radnik, Zvijezda, Rudar Kakanj smješteni u pet bodova razlike, dok je Mladost fenjeraš sa 14 bodova, sedam manje od sigurne zone.

-13'

FK RUDAR KAKANJ: Šehović, Goralija, Musić B., Hasanović, Džafić, Musić O., Handžić, Hubanić, Duraković, Hrustanović, Žerić.

OFK GRADINA: Oštraković, Brkić, Kovčić, Andrić, Čamdžić, Forić, Hadrović, Delić, Imamović, Panjeta, Husović.

-16'

FK SLOBODA: Muminović, Jašarević, Mujkić, Husejinović, Dilaver, Delić, Kurtalić, Hadžibeganović, Kalesić, Hadžanović, Ignjatović.

FK RADNIK HADŽIĆI: Kršić, Kovačević, Musić, Kobašević, Oputa, Konjhodžić, Nargalić, Jašarević, Kurevija, Rizvo, Sabljica.

-17'

BFK SIMM BAU: Iličić, Halilović, Purač, Ahmetbegović, Vazda, Harbaš, Resić, Martinović, Karišik, Stjepanović, Vladić.

FK MLADOST DOBOJ KAKANJ: Mušija, Helja, Hadžić, Smolo, Sijamija, Brkić, Bečak, Piljug, Mehić, Jusić, Bonić.

-21'

HNK TOMISLAV: Sabljo, Križanac, Ćerdić, Šiško D., Kim, Mamić, Bautista, Đugum, Soldić, Radoš, Šiško B.

NK ČELIK: Durmo, Bajramović, Arnautović, Vardo, Durmiš, Karalić, Mašić, Ibraković, Tabaković, Sivac, Bašić.

-22'

NK BRATSTVO: Arnautović, Sinanović, Devedžić, Husejnović, Berbić, Ćosić, Jaganjac, Smajić, Vasiljević, Kojić, Poturalić.

FK GORNJI RAHIĆ: Vasić, Dakić, Mazić, Mahmud, Čaušević, Ibrahimbašić, Softić, Kadić, Mehmedović, Čavalić, Kadrić.