GOOOOL! 1:5 za Sarajevo! Mehmedović je strijelac.

87'

Oba tima sada čekaju kraj utakmice, još tri minute regularnog dijela utakmice.

81'

Ulazimo u finiš utakmice, sjajna igra Sarajeva danas i to će biti zaslužena pobjeda Bordo tima.

76'

Sada nezgodna lopta pred gol Sarajeva, izbacio je to Beganović.

74'

GOOOL! Sarajevo vodi 1:4, strijelac Anđušić, lijep pogodak!

73'

Velika šansa za Sarajevo, Anđušić je prošao, ali lopta ne dolazi do Mehmedovića.

72'

Dobar prodor Matanovića, zaustavlja to odbrana Tuzlaka.

71'

Slab napad domaćih po lijevoj strani, izbacio je to Čelik.

69'

Duljević i Mehmedović u igri kod Sarajeva umjesto Mustafića i Čatakovića.

68'

Mašović u igri umjesto Nukića.

64'

Sada je veliku priliku propustio Anđušić, šutirao je sa 10 metara, lopta ide malo pored gola.

61'

Sjajan napad je zavšio Čataković, koji igra partiju sezone.

60'

GOOOL. Opet Čataković za 1:3.

57'

Sada je Sarajevo pokušalo iz kontre da zaprijeti, no na kraju loš centaršut Kyeremeha.

53'

Matanović u igri kod Sarajeva, van igre Buljubašić.

52'

Sada je Pantelić pokušao sa nekih 20 metara iskosa, no lopta ide visoko preko gola Sarajeva.

50'

Mehanović je na fenomenalan način pogodio sa nekih 16 metara.

49'

GOOOL. Vraća se Tuzla City.

49'

Čataković je uposlio Kyeremeha koji šutira, no izblokiran je.

46'

Počelo je drugo poluvrijeme.

45'

Kraj prvog dijela.

45'

Tri minute nadoknade.

44'

Radović je centrirao, Čataković s ivice peterca glavom pogađa za 2:0. Opet je Lolić mogao i morao bolje reagovati.

44'

GOOOL. Sada je 0:2 na Tušnju.

42'

S druge strane dobar napad domaćina, ali bez prave završnice.

41'

Sada je Kyeremeh pobjegao Bihorcu i šutirao je s par metara iskosa, no brani Lolić.

40'

Sada kontra Sarajeva, no Čataković nije uspio uposliti Beganovića koji je bio sam na desnoj strani.

38'

Mehanović je šutira iz slobodnjaka sa 25 metara, samo do živog zida.

37'

Mustafić je dobio žuti karton, prije njega je požutio Beganović.

35'

Zatresla se mreža Sarajeva, pogodio je Hadžić, no poništen je pogodak zbog ofsajda. Sasvim opravdano.

32'

Nukić je centrirao s desne strane, no sigurna je odbrana Sarajeva.

28'

Kontra Sarajeva, Beganović je centrirao a Čataković glavom šutira, no lopta ide preko gola.

26'

Sada se "zakuhalo" na terenu. Bilbija je uspio da smiri situaciju i to bez kartona.

24'

Sada velika prilika za domaće. Akcija po desnoj strani, lopta je došla do Mehanovića koji je bio na deset metara od gola, no umjesto da šutira, on pravi potez viška i Kyeremeh čisti.

19'

Lijepa akcija gostiju, Kyeremeh je na kraju uposlio Čatakovića koji sa nekih 10 metara šutira i pogađa. Mogao je golman domaće ekipe da mnogo bolje reaguje.

18'

GOOOL. Vodi Sarajevo.

17'

Soldo je pokušao glavom nakon kornera, Lolić brani bez problema.

16'

Mustafić je šutirao sa 17 metara, lopta od bloka ide malo pored gola domaće ekipe.

15'

Dva kornera su izveli domaći ali bez bilo kakve opasnosti po gol Sarajeva.

12'

Čataković je šutirao glavom iz teške pozicije, lagan plijen za Lolića.

9'

Igra se malo preselila na polovinu gostiju no nema pravih prilika.

5'

Čelik je ipak u igri, ne igra Aničić.

4'

Kyeremeh je šutirao sa 20 metara iskosa, lopta ide daleko od gola.

2'

Beganović je šutirao, no lopta od bloka ide u korner.

1'

Počela je utakmica.

-9'

TUZLA CITY: Lolić, Bihorac, Delimeđac, Nukić, Hadžić, Mehanović, Pantelić, Karjašević, Osmić, Kobiljar, Ćosić.

SARAJEVO: Iliev, Buljubašić, Čataković, Kyremeh, Julardžija, Beganović, Radović, Soldo, Aničić, Đuričković, Mustafić.

-10'

Poštovani, od 16:00 na Tušnju se u okviru 24. kola Wwin lige sastaju Sarajevo i Tuzla City.