Karjašević je dobio žuti karton.

88'

Još dvije minute. GOŠK je pred velikom pobjedom.

84'

Šukilović je dobio žuti karton, a onda je Ikić pokušao iz slobodnjaka, no lopta ide pored gola.

79'

Žuti karton Hasukiću.

76'

Čoko je pokušao desnom nogom sa 20 metara, samo do bloka.

74'

Sada domaći dobro reaguju u odbrani, Nukić se pokušao probiti po lijevoj strani ali nije uspio.

70'

Skorup je sjajno pogodio sa 25 metara za 1:0.

69'

GOOOL. Vodi GOŠK.

68'

Pantelić je pokušao, no lopta od bloka i lagan plijen za Vasilja.

65'

Nižić je pokušao glavom sa nekoliko metara iskosa, lopta ide pored gola.

64'

Sada najbolja prilika za domaće. Hasukić je šutirao sa 12 metara, brani golman gostujuće ekipe.

61'

Nekako se čini da bi jedan pogodak mogao odlučiti pobjednika meča u Gabeli.

56'

Sada su domaći tražili penal, no Marić je samo odmahnuo rukama. Gogić je pao u šesnaestercu gostiju.

54'

Sada velika prilika za goste. Nukić je nakon jednog udarca prema golu pokušao loptu prisloniti u praznu mrežu, no ona je otišla preko gola.

52'

Nema uzbuđenja na otvaranju drugog dijela.

47'

Hodžić umjesto Bihorca kod gostiju, a Skorum umjesto Marasovića kod domaće ekipe.

46'

Počelo je drugo poluvrijeme.

45'

Kraj prvog dijela, očajna utakmica.

44'

Ušli smo u sami finiš prvog dijela, čini se da će se na odmor s početnih 0:0.

39'

Sada je Gogić šutirao sa 16 metara, no dobro je izblokiran njegov udarac.

36'

Luka Nižić je drugi igrač domaće ekipe sa žutim kartonom.

35'

Zatresla se mreža gostujuće ekipe,. pogodio je Hasukić ali pogodak je poništen zbog ofsajda. Opravdano.

29'

Batarelo je prvi igač sa javnom opomenom.

25'

Šukilović dobro interveniše ispred Hasukića.

22'

Nukić je centrirao s desne strane, Vasilj sigurno kupi loptu.

19'

Malo se igra preselila pred gol gostjuće ekipe, no nema prave prilike.

14'

Uglavnom se igra između dva šesnaesterca. Sada korner za goste.

9'

Sada je Hasukić dobro centrirao, a Nižić u borbi za loptu, pravi prekršaj nad golmanom Tuzla Cityja.

8'

Prvo uzbuđenja na utakmici. Prvo je Nikić pokušao no domaći su izblokirali njegov udarac, a onda Hasukić šutira sa 14 metara iskosa, lopta ide daleko od gola gostujuće ekipe.