Gužva je sada bila pred golom domaće ekipe, ali otklonili su opasnost.

Sada Hanuljku žuti karton zbog prigovora.

85'

Sada je Štilić osao na travi, no trebao bi biti spreman za nastavak meča.

82'

Nezadovoljni su domaći suđenjem i to s pravom. Sve više protestuju, kako s klupe tako i sa tribina.

77'

Boljević je centrirao, odbrana Posušja dobro reaguje.

74'

Petrović u igri umjesto Rozića kod domaće ekipe, a Haračić umjesto Krpića kod Željezničara.

72'

Radovac je sada centrirao, Krpić viši od Bešlića, šutirao je glavom ali lopta pogađa prečku.

67'

Cavnić je sada pokušap glavom nakon kornera, lopta ide pored gola.

67'

Opet Mekić šutira, lopta od bloka ide u korner.

65'

Žuti karton Cavniću.

64'

Glavni i pomoćni treneri Posušja su dobili žute kartone zbog prigovora.

62'

Mekić je sada poušao ali loš udarac.

58'

Drljo je centrirao, Bismark pokušao glavom, nema opasnosti po gol Posušja.

55'

Karić, Amoah i Radinović van igre, u igri Drljo, Radovac i Bismark kod Željezničara. Mandić umjesto Bobana kod Posušja.

51'

Boljević je centrirao s lijeve strane, Štilić pokušao glavom ali lopta ide daleko od gola.

50'

Željezničar je krenuo po izjednačenje, no zasad se Posušje dobro i disciplinovano brani.

46'

Počelo je drugo poluvrijeme.

45'

Kraj prvog dijela, domaći imaju minimalnu prednost, a gosti igrača više.

47'

Erick je povrijeđen, izlazi iz igre. Veliki je to hendikep za domaće.

45'

Dvije minute nadoknade.

45'

Krpić je pokušao sa 16 metara, lopzta ide daleko od gola.

42'

Mekić je uposlio Amoaha, no nedozvoljena pozicija.

39'

Boljević je centrirao iz kornera, Krpić glavom šutirao, no lopta ide pored stative.

36'

Još uvijek čekamo na prvu pravu priliku Željezničara nakon što je Posušje ostalo sa igračem manje.

32'

Lopta je što je i očekivano više u nogama gostujućih fudbalera, no čeka se na pravu priliku.

27'

Sada gužva pred golom domaće ekipe ali Galić je uhvatio loptu.

24'

Štilić je šutirao, lopta ide preko gola.

22'

Sada žuti karton Kamenaru zbog prigovora i slobodnjak za goste na 25 metara od gola Posušja.

19'

Odbranio je Galić udarac Krpića.

18'

Sada gužva na terenu. Lučić ima glavnu ulogu.

17'

I crveni karton Lučiću.

16'

Penal za Željezničar.

15'

Lučić je sjajno uposlio Rozića koji se dobro snalazi i pogađa suprotni ugao.

14'

GOOOL. Vodi Posušje.

10'

Opet dobra kontra domaće ekipe nakon kornera gostiju, no slab završni pas Kamenara.