Mišić je lijepo uposlio Chinedua koji sa nekoliko metara pogađa za 2:1.

58'

GOOOL. Kazna je brzo stigla. Široki Brijeg vodi 2:1.

56'

Kakavu je priliku sada imao Igman. Hebibović je bio sam pred golom domaće ekipe, šutirao je sa devet metara, lopta ide pored gola.

53'

Dobra akcija gostiju, Mešinović je imao nekoliko riješemja, no izabrao je nagore, centrirao je nisku loptu a domaći su lako otklonili opasnost.

50'

Sada gužva pred golom gostiju, na kraju je Buljan faulirao gostujućeg golmana.

48'

Đorić je sada sjajno prekinuo akciju Širokog Brijega. Mogla je to biti mat pozicija za Chinedua.

47'

Žuti karton Denkoviću.

46'

Počelo je drugo poluvrijeme.

45'

Kraj prvog dijela, 1:1.

45'

Dvije minute nadoknade.

44'

Denković je uposlio Janketića koji sa ivice kaznenog prostora sjajno šutira i pogađa za 1:1. Fenomenalan pogodak.

42'

GOOOOL. Sada je 1:1.

38'

Mišić je dobro "potegao" sa 25 metara, ali Bajrić je blokirao.

36'

Bolji su gosti u zadnjih 15-ak minuta. Pokušao je sada Mešinović sa 25 metara, lagan plije za Tomića.

31'

Lijepa akcija Igmana, no na kraju Mašić dobro interveniše ispred Mešinovića.

27'

Kuprešak je dobro uposlio Chinedua koji nije uspio šutirati pored dobro postavljenog Dupovca.

24'

Ćavar je sada centrirao, no siguran je golman Igmana.

22'

Uglavnom se igra na sredini terena uz dosta pogrešaka na obje strane.

18'

Malo se igra preselila na polovinu domaće ekipe.

14'

Mešinović je centrirao, Buljan dobro interveniše.

11'

Sada prva prilika za goste, pokušao je Denković sa 14 metara, lagan plijen za golmana domaće ekipe.

8'

GOOOL. Vodi Široki Brijeg. Mišić je sjajno šutirao, lopta pogađa prečku, a na odbijanac natrčava Kuprešak i pogađa za 1:0.

5'

Domaći imaju posjed lopte na otvaranju meča. Evo i prve opasne situacije, Kuprešak je centrirao, no nije uspio pronaćo Chinedua.

1'

Počela je utakmica.

-5'

ŠIROKI BRIJEG: Tomić, Pranjić, Mužek, Prusina, Mašić, Chinedu, Mišić, Kpan, Buljan, Ćavar, Kuprešak.

IGMAN: Ćeman, Mešinović, Hebibović, Oremuš, Čubrilo, Đorić, Dupovac, Denković, Bajrić, Janketić, Ramić.

-7'

Poštovani, od 13:30 u okviru 27. kola win lige se sastaju Široki Brijeg i Igman iz Konjica.