Dadiću crveni karton. Sloga sa igračem manje.

82'

Kiš i Abdurahimi u igri umjesto Mulahusejnovića i Melekinušića.

80'

Velika prilika za domaće. Mrkaić je sa pet metara neometan šutirao glavom, Marić fenomenalno brani.

77'

GOOOL. Bilbija je siguran, vjerovatno završava posao.

76'

Nakon jednog centaršuta Malekinušić pada a sudija svira penal.

75'

Penal za Zrinjski.

70'

Savić u igri umjesto Ivančića, Frvanović umjesto Ćuže.

68'

Tahrić u igri umjesto Božičkovića, a Dadić u igri umjesto Kvesića.

67'

Dobra prilika za domaće. Mrzić je šutirao sa 14 metara malo iskosa, lopta ide pored gola.

65'

Šunjić je glavom šutirao nakon kornera, no lopta ide pored gola.

64'

Mogao je sada Bilbija završiti posao, no izblokirao je njegov udarac Batar. Samo korner za goste.

60'

Ćorluka je ubacio s desne strane, no nema nikog na drugoj stativi od fudbalera Zrinjskog.

55'

Ivančić je centrirao iz kornera, Trako je krenuo pa stao i dao priliku Bilbiji da pogodi. Iskusno napadač to koristi i glavom pogađa za 0:1.

54'

GOOOL. Vodi Zrinjski.

54'

Sada Kvesić interveniše ispred Mulahusejnovića i Malekinušića.

53'

Bilbija je sada pokušao uposliti Malekinušića, ali Nikolić sjajno interveniše.

51'

Sada Marić dobro prati akciju domaće ekipe i ispred Mrzića izbija loptu.

47'

Ivančić je šutirao, brani Trako.

46'

Počelo je drugo poluvrijeme.

45'

Kraj prvog dijela.

45'

Sada se iznenada ukazala prilika za Zrinjski, Ćorluka je šutirao sa 12 metara iskosa, lopa ide preko gola.

44'

Sada žuti karton Dujakoviću, s leđa je povukao Bilbiju.

40'

Žuti karton dobio je Šunjić.

36'

Mrzić je sada šutirao, bez problema brani golman Zrinjskog.

31'

Sada dobra prilika za goste no na kraju nisu napadači Plemića najbolje reagovali pred golom Sloge. Malo zatim je pokušao Bilbija sa 20 metara, pravo u Traku.

26'

Ćuže je uposlio Bilbiju koji slabo šutira sa 16 metara pa lagano brani Trako.

23'

Žuti karton Ivančiću.

21'

Sada se dobro snašao Mulahusejnović, uspio je i šutirati iz teške pozicije, no Trako je odbranio.

19'

Kontra Zrinjskog, no Varga odlično interveniše ispred Bilbije.

15'

Sada je Ćuže šutirao sa 10-ak metara, lopta ide pored stative.

14'

Dobra akcija gostiju, no interveniše Nikolić ispred Malekinušića.

12'

Prilika za goste. Ivančić je izveo korner, Bilbija šutirao glavom, no lopta ide preko gola.