FT
FK Igman NK GOŠK
0 0
95'

Stopostotna prilika za domaće. Janketić sa pet metara šutira glavom, lopta ide pored gola. Kraj meča.

95'

Žuti karton i za Šiška.

95'

Sada žuti karton Oremušu.

94'

Postigli su gosti pogodak, ali dosuđena je nedozvoljena pozicija.

90'

Pet minuta nadoknade.

89'

Hebibović je šutirao, samo do živog zida.

88'

Sada prekršaj za Igman na 17 metara od gola gostiju.

87'

Batarelo i Musulin van igre, Harambašić i Šiško u igri kod gostiju.

85'

Sada su Denković i Janketić zasmetali jedan drugom i dobra prilika Igmana odlazi u nepovrat.

81'

Gužva pred golom gostiju ali na kraju samo korner.

77'

Marasović u igri umjesto Nižića kod gostiju, Ahmetović umjesto Mešinovića kod Igmana.

77'

Mešinović je centrirao, Denković na drugoj stativi sam, šutira iz prve, no lopta ide visoko preko gola.

76'

Denković je centrirao, siguran je Vasilj.

74'

Žuti karton Šeri.

73'

Sada domaći s pravom prigovaraju sudiji. Jedna lijepa akcija, stvorili su dobre preduslove za napraviti nešto pred golom gostiju, ali glavni sudija svira prekršaj za Igman koji se desio tri sekunde prije.

68'

Sada je "vruće" na terenu ali i na tribinama.

64'

Kakva prilika za goste, Musulin je šutirao sa 10 metara iskosa, lopta malo pored stative.

61'

POkušao je Hebobović, izblokiran je.

55'

Sada Janketić pokušava nakon jedne duge akcije, no pravo u Vasilja.

50'

Dvije velike prilike za Igman. Prvo je Mešinović izblokiran od Šute, a onda Janketić glavom ne pogađa sa osam metara.

49'

Hebibović je opet pokušao sa 30-ak metara, no nije precizan.

48'

Šero sada loše šutira iz dobre pozicije, lagan plijen za Ćemana.

46'

Počelo je drugo poluvrijeme.

45'

Kraj prvog dijela.

48'

Hebibović je odlično šutirao sa 17 metara, lopta ide malo pored gola.

45'

Tri minute nadoknade.

45'

Sada žuti karton Čubrilu koji oštrim startom nad Čokom spriječava kontru gostiju.

44'

Sada žuti karton Radenoviću koji s leđa ruši Ramića.

43'

Skorupu žuti karton zbog prigovora.

42'

Hebibović je pokušao sa 30 metara, lopta ide preko gola.

41'

Šero mijenja povrijeđenog Mihaljevića.

39'

Vratili su sada gosti loptu, odnosno korner su izveli samo reda radi, izbacili su loptu u gol aut.

37'

Šta je sada propustio GOŠK. Zaobišao je Mihaljević i golmana Ćemana no s par metara traljavo šutira pa Čubrilo izbija s gol linije. Domaći protestuju zbog toga što gosti nisu izbacili loptu na početku akcije pošto je Hebibović ostao ležati na terenu.

35'

Sada velika prilika za domaće. Mešinović je šutirao sa desetak metara, brani Vasilj, a na odbijanac je natrčao Denković koji pogađa vanjski dio mreže.

33'

Denković je centrirao s lijeve strane, Vasilj izbija u korner.

29'

Sada Denković iz dobre pozicije, sa nekih osam metara iskosa, loše šutira.

28'

Čubrilo je centrirao, Ramić šutira s par metara pored gola. No, i da je pogodio, ne bi bilo gola jer je ranije dosuđen prekršaj.

23'

Sada se uglavnom igra između dva šesnaesterca.

17'

Sada nakon kornera šutira Buturović sa 10 metara, lopta ide malo iznad gola GOŠK-a.

12'

Izborio se sada Janketić za poziciju no slabo je šutirao.

12'

Ikić je sada dobro šutirao sa 20 metara, lopta ide preko gola Igmana.

10'

Opet gužva pred golom gostiju, no na kraju lopta završava kod Vasilja.

8'

Velika prilika nakon kornera. Denković je s par metara iskosa šutirao, no neko je izblokirao njegov udarac.

7'

Šuta sada u posljednji trenutak izbija loptu u korner ispred Janketića.

5'

Zatresla se mtreža gostujuće ekipe. Dupovac je pogodio, no gol je ponišen jer je lopta nakon centaršuta Đorića napustila teren.

3'

Musulin je dobro šutirao iz voleja, lopta ide malo pored gola domaće ekipe.

1'

Počela je utakmica.

-3'

IGMAN: Ćeman, Mešinović, Hebibović, Oremuš, Čubrilo, Đorić, Dupovac, Denković, Buturović, Janketić, Ramić

GOŠK: Vasilj, Čoko, Batarelo, Radenović, Mihaljević, Musulin, Šuta, Gogić, Nižić, Ikić, Skorup.

-6'

Poštovani, od 16:00 u Konjicu važan susret u borbi za ostanak u ligi igraju Igman i GOŠK.