Kraj susreta, pobjeda Željezničara.

90'

Tri minute nadoknade.

87'

Sada je Kpaan pao pred golom domaće ekipe, no Njegomirović nije ni pomislio pokazati na bijelu tačku, a domači su tražili da Njegomirović pokaže žuti karton Kpanu zbog simuliranja.

83'

Sada velika prilika za Široki Brijeg, šut prema golu, traže gosti penal, no Njegomirrović smatra da da lopta nije u ruku pogodila domaćeg fudbalera.

81'

Usporeni snimak bazirao se na momenat kada lopta prolazi pored Chinedua, djeluje da je dirao loptu i da je odluka ipak ispravna.

78'

Postigao je Široki pogodak, no poništen je zbog ofsajda. No čini se da je Demir pogriješio.

77'

Drljo je centrirao, Amoah iskosa šutira no lopta ide uz gol linije, nema nikog na drugoj stativi da je posremi u mrežu.

74'

Sjajno je šutirao Radovac sa 20 metara, lopta ide malo preko gola gostiju.

70'

Sada ispred Drlje dobro interveniše jedan gostujući fudbaler. Malo zatim Krpić loše centrira, mogla je to biti opasna situacija po gol gostiju.

65'

Drljo u igri umjesto Štilića.

63'

Tomić u igri umjesto Ćavara.

61'

Uglavnom se igra sada na sredini terena.

56'

Kpan i Mamić u igri umjesto Prusine i Bagarića.

55'

Prusina je gađao iskosa, lopta ide pored gola.

53'

Mekić je pokušao sa 20 metara iskosa, lopta ide daleko od gola.

49'

Pogodio je Krpić glavom nakon centaršuta Radinovića.

49'

GOOOL. Vodi Željezničar.

46'

Radovac i Mahmić u igri umjesto Karića i Selimovića kod domaće ekipe, Chinedu u igri kod gostiju.

45'

Kraj prvog dijela. Nema golova.

43'

Štilić je sada centrirao, Boljević glavom šutira, pravo u Puljića.

40'

Radinović jre šutirao sa 20 metara iskosa, lopta ide visoko preko gola gostiju.

38'

Pao je Štilić pred golom gostiju, tražili su Plavi penal, no Njegomirović mu je pokazao žuti karton zbog simuliranja.

33'

Galić je centrirao s desne strane, Krpić glavom pokušao sa 12 metara, lagan plijen za golmana gostiju.

27'

Cavnič je sada loše dodao do Selimovića, no ispravio je svoju grešku tako što je izbio loptu ispred Bagarića u posljednji momenat.

26'

Žuti karton Galiću zbog oštrog starta nad Mužekom.

22'

Traži Željezničar pogodak, sada je Štilić bio u izglednoj situaciji no nije uspio uputiti udarac prema golu gostiju.

17'

Mašić je dobro pokušao glavom nakon kornera, lopta ide malo preko gola.

16'

Sada Cavnić dobro interveniše ispred Ćavara.

12'

Ćavar je šutirao, lopta ide daleko od gola domaće ekipe.

11'

Štilić je centrirao iz kornera, no Barišić je otklonio opasnost.

9'

Bolji su domaći, no ostavljaju mnogo prostora gostujućim fudbalerima.

5'

Kakva prilika za domaće- Dobra akcija, na kraju je Mekić sutirao sa sedam metara, no Puljić odlično brani.

2'

Žuti karton za Karića.

1'

Počela je utakmica.

-7'

ŽELJEZNIČAR: Muftić, Radinović, Cavnić, Krpić, Mekić, Štilić, Karić, Boljević, Galić, Amoah, Selimović.

ŠIROKI BRIJEG: Puljić, Pranjić, Mužek, Prusina, Barišić, Mašić, Mišić, Bagarić, Buljan, Ćavar, Kuprešak.