Igrat će se još tri minute.

90'

Čekamo sudijsku nadoknadu na Gradskom stadionu.

87'

Iznenadna prilika za Posušje, Milošević je otišao u prazno, Mandić je bio u prilici no spetljao se, otišla je u nepovrat dobra šansa za goste.

87'

Ulazimo u finiš utakmice Borac blizu vrijednog trijumfa u borbi za titulu.

83'

Jurilj pokušava glavom nakon kornera, slabo je to bilo, ostaje na semaforu 1:0.

80'

Dug napad Posušja, lijepo su kombinirali na kraju blokiran pokušaj Kamenara.

74'

Ne da se mladom Vukoviću danas da postigne pogodak, sada je bio blizu nakon pokušaja iz slobodnog udarca.

68'

Velika prilika za Lukića, ali napadač Borca pogađa spoljni dio mreže, sreća za goste.

66'

Blagaić se sada fino izborio za poziciju i šutirao, no golman Galić se nije dao iznenaditi.

62'

Novi pokušaj Vukovića i ovaj put lopta ide preko gola, ostaje 1:0.

57'

Steže se obruč oko gola Posušja, domaćini traže drugi pogodak.

52'

Atraktivan pokušaj Lukića, odlazi lopta pored gola Galića.

46'

Počelo drugo poluvrijeme.

45'

Kraj prvog poluvremena u Banjaluci.

45'

Dobar pokušaj Vukovića, ide to pored gola Posušaka.

44'

Prodor Jurilja, moglo je to biti opasno za goste, ali Rozić siguran.

42'

Ulazimo u finiš prvog poluvremena, Borac ima minimalnu prednost. Nismo puno toga vidjeli. Domaći su svoju pravu priliku pretvorili u pogodak.

36'

Velika šansa za goste, Petrović je šutirao, ide lopta preko gola.

32'

Žuti karton za Grahovca nakon oštrog starta nad Mandićem.

29'

GOOOOL! Prva ozbiljnija prilika pred golom Posušja i gol. Borac vodi 1:0, Jurilj je strijelac, a Blagaić asistent.

26'

Sredina prvog poluvremena na semaforu još uvijek 0:0, bez prave prilike pred oba gola.

22'

Dosta čvrsta utakmica u Banjaluci, gosti trenutno stoje odlično na terenu.

17'

Blagaić u prodoru, imao je dva dobra driblinga, ali na kraju odbrana Posušja blokira njegov pokušaj.

16'

Posušaci dobro stoje u defanzivi, Borac ima loptu, ali ništa konkretno još uvijek pred gostujućim golom.

9'

Prvi pokušaj gostiju, Petrović je šutirao, ide lopta preko gola golmana Miloševića.