4 3
96'

Kraj susreta.

96'

Sada protestuju gosti, traži Oliveira penal, a prije toga su domaći žestoko protestovali jer nije dosuđen prekršaj nad Mulahusejnovićem.

95'

Oliveira je šutirao, no izblokiran je njegov udarac.

93'

Još tri minute do kraja.

91'

Šest minuta nadoknade.

90'

Sada prilika za Sarajevo. Beganovićje centrirao, golman intervenisao, a onda je Hasić promašio loptu na nekih 15 metara od gola. Matanović je potom pokušao ali nije precizan. Tražili su gosti prekršaj, ali nisu ga dobili.

87'

Hasić je centrirao, jedan igrač Sarajeva nogom prebacio loptu na drugu stativu gdje se nalazi Anđušić koji glavom pogađa za 4:3.

87'

GOOOL. Evo drame, sada je 4:3.

85'

Ulazimo u samu završnicu meča. Još pet minute do kraja.

80'

Mehmedović je u igri umjesto Aničića.

79'

Sada je Hasić šutirao sa 15 metara, brani Marić.

77'

Opet Čataković, sada je šutirao sa 14 metara, brani Marić.

76'

Sada velika prilika za Sarajevo. Anđušić za Oliveiru koji je uposlio Čatakovića koji šutira sa par metara, ali Magdić je baca i izbija loptu te spašava svoj tim.

75'

Matanović je pokušao sa 25 metara, izblokiran je njegov udarac.

72'

Žuti karton za Marića, golmana Zrinjskog.

71'

Anđušić je pokušao sa 30 metara, lopta ide visoko preko gola.

70'

Hasiću žuti karton.

67'

Žuti karton za Bilbiju, udario je laktom Kapetanovića pa je čudno zbog čega protestuje. Dobro je i prošao.

65'

Bilbija je sada zaustavio igri nakon jednog duela Bilbija i Kapetanovića.

62'

Magdić u igri umjesto Malekinušića.

61'

Ramiću žuti karton.

60'

Hasić u igri umjesto Mustafića.

60'

Ivančić je centrirao iz kornera, Bilbija sam na drugoj stativi i pogađa za 4:2.

59'

GOOOL. Sada je 4:2.

58'

Ćuže je šutirao, brani Iliev.

57'

Kontra Sarajeva, Memija je tražio prekršaj na sredini terena, no Bilbija se nije oglašavao. Dobra lopta za Oliveiru koji bježe svojim čuvarima i pogađa za 3:2.

57'

GOOOOL. Sada je 3:2.

55'

Sada  je Memija centrirao, lopta je iznenadila Bilbiju na drugoj stativi, koji se nije najbolje snašao pa dobra prilika odlazi u nepovrat.

51'

Aničić je "požutio".

48'

Anđušić je u igri umjesto Buljubašića.

47'

Mustafić je šutirao, Marić siguran.

47'

Matanović u igri umjesto Julardžije, Oliveira umjesto Kyeremeha.

46'

Počelo je drugo poluvrijeme.

46'

Kraj prvog dijela, Zrinjski vodi 3:1.

46'

Dobra lopta za Čatakovića koji je lijepo prebacio Marića za 3:1.

45'

GOOOL. Smanjilo je Sarajevo.

45'

Dvostruki strijelac Ilinković napušta teren zbog povrede, umjesto njega je u igri Ramić.

45'

Najbolja prilika za goste. Julardžija je dobo uposlio Beganovića koji šutira sa 10-ak metara iskosa, lopta ide malo pored gola.

40'

Dobar napad Zrinjskog, no na kraju je dosuđena nedozvoljena pozicija.

35'

Izveli su domaći korner, no nema opasnost po gol Sarajeva.

30'

Ćuže je dobio žuti karton.

26'

Beganović je šutira sa ivice šesnaesterca, lopa ide pored gola Zrinjskog.

22'

Ilinković je ponovo pogodio sa nekih 20-ak metara.

21'

GOOOL. Sada je 3:0.

20'

Sada period igre bez uzbuđenja.

15'

Kyeremeh je sada šutirao, no izblokiran je njegov udarac. Tražili su gosti igranje rukom, no Bilbija ne misli kao oni.

15'

Kontra domaćih, Ćuže je dobio odličnu loptu od Bilbije i sjajno pogodio.

14'

GOOOL. Sada je 2:0.

14'

Sada velika šansa za Sarajevo. Buljubašić je ostao sam na 16 metara nakon kornera, šutirao je ali Šunjić dobro blokira.

12'

Sada kontranapad Sarajeva, Čataković je šutirao ali Memija dobro interveniše.

11'

Nakon kornera, prvo Aničić pa onda Soldu, ne intervenišu najbolje i lopta dolazi do Ilinkovića koji sa 18 metara pogađa za 1:0.

9'

GOOOL. Vodi Zrinjski.

9'

Prvi opasniji napad na utakmici. Na kraju je Ćuže pokušao, lopta od Buljubašića ide u korner.