Vrsta inicijacije po dolasku u United

Beckham morao da masturbira na sliku saigrača

Bivši engleski reprezentativac David Beckham priznao je da je po dolasku u Manchester United morao da masturbira na sliku saigrača Claytona Blackmorea

Popularni Becks stigao je među omladince Uniteda 1991. godine, a za prvi tim debitovao je 1993. godine, dok je Blackmore u dresu Uniteda igrao u periodu od 1982. do 1994. godine.

Beckham je priznao da je bio žrtva šale koju su mu priredili stariji igrači Crvenih đavola. On je tada prošao kroz jedan vid "inicijacije" i na taj način zadobio poštovanje ostalih članova tima.

"Svako od nas je prošao kroz jednu takvu situaciju u mlađim kategorijama, ali je moja svakako jedna od najčudnijih. Činjenica je da sam morao da gledam u njegovu sliku i da radim te stvari... Bilo mi je veoma neprijatno", priznao je bivši kapiten reprezentacije Engleske koji je za United igrao do 2003. godine, a igračku karijeru okončao je ove godine.

Zaprati Manchester United, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Manchester United Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.