McGregor ne ispušta iz ruku misterioznu crnku, uslijedila je neočekivana reakcija njegove zaručnice
Irski borac u društvu svoje dugogodišnje zaručnice Dee Devlin

Skandal za skandalom u životu Irca

McGregor ne ispušta iz ruku misterioznu crnku, uslijedila je neočekivana reakcija njegove zaručnice

Edmir Škorić

Bivša MMA zvijezda Conor McGregor u centru je pažnje nakon što su objavljene fotografije na kojima se vidi kako uživa s misterioznom ženom na Floridi, a koju je također ljubio.

Pred očima mnogih koji su bili na plaži, Conor je ljubio misterioznu ženu crne kose. Njihove fotografije brzo su preplavile tabloide, a sve to je jasno vidjela i saznala njegova dugogodišnja zaručnica Dee Devlin, s kojom ima četvero djece.

Očito je McGregor odlučio da flertuje sa drugom ženom i da iskoristi to što je bio sam. Ništa čudno za irsku zvijezdu, koji je često znao tulmariti, ali i bivao je optužen za silovanje.

I dok su možda neki pomislili da će ove fotografije biti sasvim dovoljne da Dee Devlin napusti Conora, ona je sve šokirala, zanemarila prevaru, te svom dragom čestitala rođendan na društvenim mrežama.

Oglasi

Dee Devlin je na svojoj Instagram priči podijelila objavu s računa obožavatelja koja glasi: "Sretan rođendan osobi koja uvijek zabavlja Dee i tjera je da se smije."

Objavila je i niz fotografija na kojima se zajedno smiješi s borcem. Čini se kako je odlučila da mu i dalje bude vjerna i da je uopće ne smta što ponekad bude u zagrljaju drugih žena.

Prošle godine, kada je McGregor napustio Visoki sud u Dublinu nakon što je proglašen krivim za napad na ženu, bio je u pratnji svoje odane zaručnice.

[instagram]https://www.instagram.com/p/DLe4eMRNa3H/?[/instagram]

MMA borac je rekao da je imao spolni odnos s Nikitom Hand uz pristanak, ali porota je odlučila u njenu korist - sud joj je dodijelio odštetu od nešto više od 200.000 funti.

Oglasi

U izjavi na društvenim mrežama napisao je: „Ljudi žele čuti od mene, trebalo mi je vremena. Znam da sam napravio pogreške. Nikad nisam trebao odustati od žene koju volim najviše na svijetu. To je sve moja krivica."

Devlin je nakon toga na društvenim mrežama napisala: „Moj partner i ja smo stvorili prekrasan zajednički život. Volim ga i ja mu vjerujem. Naše četvero prekrasne djece čija nasmijana lica i sretna srca svjedoče o tome kakav je on čovjek i ko smo mi. Niko nema pravo komentirati naš odnos - vjerujemo jedno drugome i volimo se."

Njegova partnerica s kojom je bio u braku 16 godina vjerno je stajala uz njega, čak i kada je bio optužen za "brutalno silovanje i zlostavljanje" žene.

Par se hvali glamuroznim životom na društvenim mrežama, objavljujući nasmijane fotografije jedno drugog i svoje djece u istim odjevnim kombinacijama. Žive u kući vrijednoj 2,5 miliona funti na 40 minuta vožnje od Dublina.

Odmaraju se u Marbelli, gdje imaju vilu vrijednu 1,3 miliona funti u ekskluzivnom zatvorenom naselju The Heights , smještenom na imanju country cluba La Resina.

Sve to su valjda dovoljno dobri razlozi za Dee Devlin da ignoriše prevare svog supruga koji je već neko vrijeme u sportskoj penziji, ali na sve načine privlači pažnju kao jedna od velikih sportskih zvijezda.

Top Komentari

Sanska_Prangija
Pare pare pokrecu svijet, politiku i mma
0 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi