Kao degustator u tehnološkom timu

Mesna industrija ponudila posao Luisu Suarezu

Novi "ugriz"-incident sa Mundijala urugvajskom napadaču Luisu Suarezu donio je priliku za nove poslovne mogućnosti.

Nakon ponude jednog kosovskog kluba da igra za njih tokom trajanja suspenzije, Luis Suarez je dobio još jedan poslovni prijedlog.

Naime, mesna industrija iz Mattessons iz Velike Britanije, objavila je oglas u kome Suarezu nudi posao.

"Luise, da li bi razmislio o poziciji degustatora mesa u našem tehnološkom timu?“, postavlja se pitanje u oglasu.

"Štaviše, Maettessons Fridge Riders je inspirisan tvojim apetitom za internacionalnim fudbalerima, pa smo odlučili pokrenuti novu liniju naših proizvoda, a u ponudi će se naći proizvodi pod nazivom – "Desni bek Chelseaja", "Italijansko rame" i "PSV-ov veznjak'.

Pismo je u prilogu.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.