Juan Monaco je argentinski teniser koji je 2012. godine bio 9. igrač svijeta.
U posljednje vrijeme Monaco je zbog promjene načina života i izvanteniskih aktivnosti znatno pao na ATP listi, međutim van terena mu cvjetaju ruže.
Internetom se šire fotografije na kojima Monaco i njegova lijepa djevojka Ana Carolina Ardohaín Dos Santos, poznatija kao Pampita, poziraju kao od majke rođeni. Na jednoj fotografiji Argentinac je djevojku slikao i s leđa.
"Slike su lažne. Molim vas, prestanite se igrati photoshopom", pravdala se Pampita na društvenim mrežama.
Fotografije zaljubljenog para pogledajte u našoj fotogaleriji.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.