Semberija večeras ne spava: Futsaleri Radnika prvaci Bosne i Hercegovine

Po prvi put u historiji

H. Zilić

Završena je futsal sezona u Bosni i Hercegovini, a titula ove godine ide u Semberiju, možemo reći sasvim zasluženo.

Futsaleri Radnika iz Bijeljine novi su prvaci Bosne i Hercegovine nakon što su u sjajnoj finalnoj seriji sa 3:1 bili bolji od Mostar SG.

Do četvrte odlučujuće pobjede, Bijeljinci su došli večeras u Mostaru gdje su ostvarili pobjedu rezultatom 2:4.

Dobro je počelo za KMF Radnik MDSHOP. Igrala se treća minuta kada je Marinković pogodio za 0:1.

Mostarci se brzo vraćaju, Jelić u šestoj minuti pogađa za 1:1, a prednost Mostarcima od 2:1 donosi Jelić svojim drugim golom.

Nakon toga bolja igra gostiju koji su kreirali totalni preokret.

Pavlović je u 26. minuti pogodio za 2:2, a novo vodstvo timu iz Bijeljine donio je Rakić u 37. minuti.

Pečat na titulu prvaka Bosne i Hercegovine stavio je Ružićić golom za konačnih 2:4 minut prije kraja utakmice.

Radnik je tako sa dva brejka, tačnije sa dvije pojbede u Mostaru u finalnoj seriji stigao do titule prvaka.