
Polufinale play offa Premijer lige BiH u futsalu
Bubamara deklasirala Slogu u sjajnoj atmosferi
U Cazinu je večeras u fenomenalnoj atmosferi i ispunjenoj dvorani pred oko 2.000 gledatelja odigrana prva polufinalna utakmica play offa Futsal Premijer lige Bosne i Hercegovine, između domaćeg MNK Bubamara i MNK Sloga Gornji Vakuf.
Na kraju utakmice slavlje u Cazinu jer je Bubamara slavila rezultatom 6:0 i povela u polufinalnoj seriji sa 1:0, a polufinalna serija se igra na dvije pobjede.
Od samog početka susreta cazinska ekipa je gostima pokazala da će se večeras samo oni pitati na parketu.
U šestoj minuti Bubamara je povela sa 1:0 pogotkom Sejad Ibrišimovića, a dvije minute kasnije Edvin Bosnić pogađa za 2:0.
Do kraja prvog poluvremena još jedan gol u mreži gostiju iz Gornjeg Vakufa, a za 3:0 pogodio je Luka Perić u 19. minuti utakmice.
Sjajno je počelo i drugo poluvrijeme za domaćine. U 24. minuti Faruk Brkanić pogađa za 4:0.
Oglasi
Da će ovo biti noć za zaborav što se tiče Sloge, pokazala je 31. minuta kada Armin Abazović postiže autogol i to je bilo 5:0 za Bubamaru.
Do kraja utakmice još jedan gol u mreži Sloge, a za 6:0 pogodio je Samir Gosto u 38. minuti susreta, a to je bio i konačan rezultat susreta.
Druga utakmica polufinalne serije igra se Gornjem Vakufu.
Futsal Premijer liga BiH, play off, polufinale, prva utakmica:
MNK Bubamara Cazin - MNK Sloga Gornji Vakuf-Uskoplje 6:0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.