Mostar SG nakon preokreta bolji od Centra

Sjajan meč vidjela je publika

S. Mlaćo

U okviru 8. kola Premijer futsal lige BiH u Mostaru su derbi sinoć odigrali MOstar SG i FC Centar, a na kraju su domaći slavili 6:4, iako su gosti vodili 2:0, te 3:2.

Dva pogotka Ibrahima Hršumovića u devetoj minuti donijela su dvostruku prednost Sarajlijama, a smanjio je u 13. minuti Josip Bošković.

Izjednačenje donosi Marijo Aladžić, da bi novu prednost gostima donio Amel Handžić.

Zatim sjajna serija domaćih i pobjeda. Za 3:3 pogađa Aladžić, a onda dva pogotka Jovana Lazarevića i potpuni preokret. Marijo Aladžić je u 32. minuti pogodio za 6:3 i bilo je jasno da će Mostarci upisati novu pobjedu.

Konačnih 6:4 postavio je u 40. minuti Amel Handžić.