Salines nakon velike drame slavio u Boriku

Pobjeda na gostovanju

E. Oštraković

Malonogometaši Salinesa su nakon velike drame u Boriku savladali ekipu Policajca iz Banja Luke sa 2:3.

Prvo ime utakmice bio je domaći golman, Zoran Stanivuković, koji je prosto izluđivao igrače gostujuće ekipe svojim odbranama.

Da je kojim slučajem domaća ekipa večeras ostvarila pobjedu ne bi bilo nezasluženo, ali bodove kući nose gosti.

Prvo poluvrijeme bilo je veoma izjednačeno, a na odmor se otišli pri neriješenom rezultatu, a na semaforu je bilo 1:1.

Potražite više informacija na temu Premijer futsal liga BiH:

U drugom poluvremenu dosta bolja igra gostiju, koja je na kraju bila dovoljna za jako važnu pobjedu, a konačan rezultat bio je 2:3.