Salines ubjedljiv na gostovanju kod KMF Beli Anđeo

Premijer liga BiH

E. Oštraković

Malonogometaši Salinesa ostvarili su ubjedljivu pobjedu na gostovanju kod ekipe KMF Beli Anđeo.

Gosti su bili apsolutni favoriti na gostovanju u Brčkom, a na kraju su se kući vratili sa nova tri boda.

Salines je od samog starta krenuo sa ozbiljnim pristupom igri, te su nametnuli svoj tempo. Prvo poluvrijeme je već pokazalo da će Salines kući sa tri boda.

Gosti su nakon prvog poluvremena vodili sa čak 0:6, a do kraja utakmice postigli su još šest golova, ali i primili dva, te je utakmica završena sa 2:12 za Salines.

Potražite više informacija na temu Premijer futsal liga BiH:

Ovom pobjedom Salines se vratio na prvo mjesto, te sada ima dva boda prednosti u odnosu na drugoplasiranu ekipu Mostar SG.