Imzit Dobrinja pala u Vukovaru

Challenge kup za odbojkašice

Odbojkašice Imzit Dobrinje u prvoj utakmici drugog kola Challenge kupa izgubile su na gostovanju od Vukovara sa 1:3.

Hrvatice su dobile prva dva seta. U prvoj je bilo 25:14, dok su drugi riješile u svoju korist sa 25:15. Naše odbojkapice zaigrale su bolje u trećem setu u kojem su slavile 25:19. Ipak, u četvrtom su poklekle – 21:25.

Revanš meč u kojem odbojkašice Imzit Dobrinje imaju šanse da se kvalifikuju u narednu rundu takmičenja igraće se 13. novembra u Sarajevu. Za taj podhvat trebaće im trijumf bez izgubljenog seta u našoj zemlji.