SOK Mostar poražen u Gacku

Odbojkašice OK Gacko večeras su na svom parketu slavile uvjerljivu pobjedu u okviru 13. kola Premijer Lige nad ekipom SOK Mostar od 3:0 (25:16, 25:17, 25:18).

Domaće igračice nisu ništa prepuštale slučaju i ovaj su meč dobile lakše nego se očekivalo.

Prvi set dobile su domaće sa sigurnih 25:16. Nešto bolje otvorile su "Sokice" drugi set no i on je na kraju pripao domaćim odbojkašicama rezultatom 25:17.

U istom ritmu Gačanke su nastavile i u trećem setu koji su riješile rezultatom 25:18 u svoju korist te ostvarile čistu pobjedu od 3:0 nad Mostarkama od kojih se očekivao veći otpor u ovom susretu.