Čelik tvrđi od Mađara

Regionalna ragbi liga

E. Idić, foto: Dado Ruvić
Teme:

Na zeničkom stadionu Bilino polje, pred oko 200 gledalaca, odigrana je utakmica četvrt finala Regionalne ragbi lige. Snage su odmjerili domaći Čelik i mađarski klub Eztergom koji je inače prvak Mađarske.

Na kraju prvog poluvremena, zahvaljujući jako dobroj igri, naši igrači su otišli na poluvrijeme
sa velikom prednošću - 26:5. U drugom poluvremenu ponovo igrači Čelika nastavljaju sa dobrom igrom ali Mađari smanjuju zaostatak i završavaju ovu utakmicu rezultatom 31:24.

Nakon ove pobjede Zeničana slijedi uzvratna utakmica u Mađarskoj.