Domaćini prilično sigurni
Samo je Primorje poraženo kod kuće

Regionalna liga u vaterpolu

Nakon što su Budvanska Rivijera i Primorac u petak odigrali prvu utakmicu u regionalnoj vaterpolo ligi, ostale ekipe posao su obavile dan kasnije.
Vaterpolisti Šibenika upisali su sigurnu pobjedu protiv slabašnog slovenskog prvaka Kopra kojeg su savladali sa 16:9. Riječko Primorje doživjelo je domaći poraz od Jadrana iz Herceg Novog. Gosti su slavili sa 11:7, iako je rezultat početkom posljednje četvrtine bio neriješen (7:7).
Mladost Brodospas i POŠK odigrali su prilično nezanimljiv duel koji je ubjedljivo pripao Mladostašima. Konačnih 13:4 dovoljno govori o stanju u bazenu. Slično se proveo Medveščak na gostovanju kod Mladosti (7:18).

“Žapci” su već nakon prvog dijela imali 4:1, a na isteku treće četvrtine 12:5. Jug je bio siguran protiv splitskog Jadrana koji je ostavio solidan utisak (12:7). Najbolji pojedinci bili su Amerikanac Tony Azevedo i Joković sa po tri gola.

Rezultati
Mladost - Medveščak 18:7, Jug CO - Jadran (ST) 12:7, Šibenik NCP - Koper 16:9, Mornar BS - POŠK 13:4, Primorje EB - Jadran (HN) 7:11