Jugaši dodali gas
Velika uzbuđenja u bazenima

Regionalna liga u vaterpolu

Vaterpolisti Juga tek su u drugom dijelu utakmice protiv Primorja pokazali da su bolja i kvalitetnija ekipa. Dubrovčani su slavili sa 13:7, iako su na poluvremenu imali samo gol prednosti - 6:5.

No, u nastavku su domaćini zaigrali mnogo bolje, angažovanije što je rezultiralo visokom pobjedom.
Prvo ime susreta sa četiri gola bio je Miho Bošković.
Ni činjenica da su nastupili bez Šefika, Ćirića i Nagyja nije omela vaterpoliste Budvanske Rivijere u duelu sa POŠK-om. Završilo je sa 21:5, u svakom periodu domaćin je postigao najmanje pet golova. Najefikasniji u pobjedničkom timu bili su Dončić, Tičić i Vukić sa po tri, gola, iako je prvo ime bio Barbarić iz poraženog tima koji je od pet golova gostiju postigao četiri.
Od ostalih mečeva treba izdvojiti debakl Kopera u susretu sa Jadranom, te tijesnu pobjedu Mornara nad splitskim Jadranom (11:9).

Rezultati
Jug CO - Primorje EB 13:7, Budvanska Rivijera - POŠK 21:5, Rokava Koper - Jadran CKB 6:22, Jadran (ST) - Mornar Brodospas 9:11, Šibenik NCP - Mladost 4:10.