Nashville ostao u igri

NHL, doigravanje

Nashville ostao u igri

Adnan Beganović
Teme:

U polufinalu doigravanja u zapadnoj konferenciji hokejaši Nashvillea su kao gosti savladali Vancouver (4:3), te su tako ostali u igri za plasman u finale. Naime, Vancouver sada vodi sa 3:2.


Nashville je na samom otvaranju utakmice došao do vodstva. Igrala se 4. minuta kada je Legwand pogodio za 1:0, no do kraja prve trećine favorizirani Vancouver je uspio preokrenuti rezultat u svoju korist. Prvo je Torres na isteku šeste minute poravnao, da bi u 16. minuti Kesler pogodio za 2:1.

Na samom otvaranju druge trećine Legwand se ponovo upisuje u listu strijelaca i vraća stvari na početak, da bi onda u posljednjoj trećini Ward sa dva gola odveo Nashville na nedostižnih 4:2. Do kraja utakmice Kesler je uspio pogoditi za konačnih 4:3.

NHL doigravanje, konferencijska polufinala:

Zapad
Vancouver (1) - Nashville (5) 3-4
(Vancouver vodi s 3-2 u seriji)

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.