Slavio imenjak iz Herceg Novog

Regionalna vaterpolo liga

Jadran iz Herceg Novog deklasirao je imenjaka iz Splita u 6. kolu regionalne vaterpolo lige. Konačan rezultat glasio je 20:6, a susret je riješen već nakon prve dvije četvrtine kada je na semaforu stajalo 12:4.

Najefikasniji kod crnogorskog Jadrana, koji je trenutno lider na tabeli, bio je Ivović sa čak šest golova, dok su u poraženom timu Perić i Delaš po dva puta zatresli mrežu protivnika.
Primorac iz Kotora nastavio je niz i u duelu sa POŠK-om. Kotorani su kao gosti slavili u Splitu sa visokih 15:4, a slično kao u Igalu, i ovdje je meč riješen nakon dvije četvrtine jer su gosti vodili sa 8:0. Crepulja sa četiri gola bio je prvo ime susreta.
Neriješeno je bilo u duelu Medveščaka i Kopera. Završilo je 9:9, iako su oba tima imala priliku da se raduju. Bukovac sa 4 i Kancijanić 3 predvodili su goste, dok je u timu domaćina Grbeš sa tri gola bio prvi strijelac.