Sve spremno za Simposar 2013.

Sve spremno za Simposar 2013.

U Sarajevu će od 31. januara do 2. februara biti održan II sportski simpozij "Simposar 2013".

Na ovogodišnjem simpoziju učešće su najavila renomirana sportska imena iz BiH, regiona, ali i Evrope, kao što su Mehmed Baždarević, Predrag Pašić, Nebojša Popović, Igor Štimac, Neven Spahija, Miroslav Blažević, Jean Tigana, zatim dr. Ismet Gavrankapetanović i profesorica Jasna Bajraktarević.

Po navodima direktora Simposara Sabahudina Topalbećirevića, mjesto u publici trebalo bi da zauzmu Dejan Savičević, Dragan Kićanović, Alen Bokšić, Zdravko Mamić, kao i domaći sportski radnici Ivica Osim, Mišo Smajlović, Safet Sušić, Elvir Baljić, Elvir Bolić, Damir Mršić, Husref i Vahidin Musemić, Samir Avdić, Vedin Musić, Duško Vujošević i drugi.

Otvaranje simpozija je u četvrtak u 16 sati, a nakon toga predviđena su predavanja Nebojše Popovca, Ismeta Gavrankapetanovića i Igora Štimca.

Drugi dan "Simposara" počet će predavanjem Jasne Bajraktarević, nakon čega slijede izlaganja Matea Beusana i Nevena Spahije.

Predrag Pašić će otvoriti treći dan simpozija izlaganjem o temi "Nogomet i rad s mladima", a slijede predavanja Mehmeda Baždarevića, Miroslava Blaževića i Jeana Tigane.

Seminar se zatvara u subotu u 21 sat.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.