Situacija o kojoj se priča: Penal ili ne za Sarajevo?

Na meču protiv Krupe

E. Čaušević

Fudbaleri Sarajeva jučer su u okviru prvog kola Premijer lige BiH u gostima slavili protiv Krupe.

Bordo klub je do prednosti stigao u 48. minuti utakmice kada je mrežu domaćeg tima zatresao Krste Velkoski.

Gosti s Koševa uspjeli su do drugog gola stići u 71. minuti kada je Benjamin Tatar pogodio s bijele tačke.

Sudija je pokazao na bijelu tačku jer je smatrao da je Makitan igrao rukom nakon što je šutirao Handžić iako je igrač Krupe tvrdio da ga je lopta pogodila u prsa.

Makitan je dobio direktan crveni karton, a Tatar je pogodio za 0:2. Da li je bio penal ili ne možete pogledati u videu ispod i procijeniti sami.

Zaprati FK Sarajevo, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Sarajevo Moje Teme

PitarTutnjevac
Ma o penalu nema govora, u prsa ga lopta pogodila, al poklonjenom konju se ne gleda u zube